ikinciyeni.com'dan Otomobil Alırken Sahip Olduğunuz Haklarınız

ikinciyeni.com'dan Otomobil Alırken Sahip Olduğunuz Haklarınız

İkinci el araç almak, sıfır araç almaya göre daha kârlı olduğu kadar daha fazla güvence isteyen bir durum. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler sıfır araç alışverişlerindekilerden çok daha fazla. Peki, ikinciyeni.com’dan araç satın almak size neler sağlar, ikinciyeni.com diğer platformlardan neden farklıdır, ikinciyeni.com bu güveni size nasıl sağlıyor?

En Büyük Hakkınız: Güvence

İkinci elde güven, en önemli konudur. İnternetten ikinci el araba alırken verilen ilanlar ne kadar doğru, ikinci el araba fiyatlarını neye göre değerlendirmek gerek, bunlar ciddi konular.

1950 yılında kurulan, 10 farklı sektörde faaliyet gösteren Anadolu Grubu’na ait Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Çelik Motor’un 2013 yılında hayata geçirdiği online ikinci el otomobil açık artırma platformu olan ikinciyeni.com, köklü saygın ve deneyimli bir şirket tarafından kurulduğu için bu güveni yıllardır müşterilerine sağlıyor.

İkinci el araç satın alırken sorulması gerekenler bu infografikte.

TÜV SÜD Ekspertiz Raporu

 

İkinci el araçların geçmişte yapılan bakımlarından mevcut durumlarına tüm bilgiler, ekspertiz raporlarında bellidir. ikinciyeni.com’da satılan araçların hepsi 150 yıllık geçmişe sahip, tarafsız ve bağımsız bir kuruluş olan TÜV SÜD’ün ekspertiz raporlarına sahiptir.

İkinci elde ekspertiz raporu neden çok önemli?

İkinci el otomobillerin geçmiş dönemde servislerde yapılan bakım bilgileri ve mevcut motor, kaporta, döşeme gibi tüm donanımlarının ayrıntılı bilgileri raporlarla ve görsellerle birlikte sunulur. Böylece ikinciyeni.com’dan alacağınız araçlar için ne kadarlık fiyat teklifi vermelisiniz, satın aldığınızda nasıl bir araca sahip olacaksınız, en şeffaf haliyle oto ekspertiz raporlarıyla değerlendirmesini yapabilirsiniz.

TÜV SÜD ekspertiz raporlarında neler var?

Fiyat Belirleme Hakkı: Online Açık Artırma

“İkinci el araba almak istiyorum.” deyip ikinciyeni.com’a geldiğinizde online açık artırma sistemiyle karşılaşırsınız. ikinciyeni.com’da ikinci el otomobiller, hafta içi her gün yeni açılan online açık artırma ile satışa sunulur. Online açık artırmada araçlar, belirlenen başlangıç fiyatları ile satışa sunulur, kullanıcılar araçlara teklif vererek aracın fiyatını yükseltir. En yüksek fiyatı veren kullanıcı aracı kazanır. Bu da hem pratik hem güvenilir hem de adil bir satış ortamı sağlar.

Adım adım online açık artırma süreci nasıl işler?

7 Gün İçinde İade Garantisi

İkinci el araba alırken yaşanan kandırılma korkusunun önüne geçen “7 gün içinde iade garantisi” hakkınız ikinciyeni.com’da mevcut. Satın aldığınız ikinci el otoda ekspertiz raporunda belirtilmeyen bir durum olursa aracı 7 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

7 gün içinde iade garantisi hakkında detaylı bilgi alın.

Kolay Teslim Alma Hakkı: Lokasyon Çeşitliliği

Size en yakın şubeden aracınızı teslim alma hakkınız ikinciyeni.com’da var. ikinciyeni.com’da açık artırmadan teklif vereceğiniz aracı belirlerken teslim almak için size uygun lokasyona göre tercih yapabilir, Kocaeli, İzmir ve Ankara’daki şubelerimizi tercih edebilirsiniz.

“2. el kredili araba almak istiyorum.” diyenler için de ikinciyeni.com’un kapıları açık. Kredi ile ikinciyeni.com’dan nasıl araç alabilirsiniz, tıklayın.

“ikinciyeni.com güvenilir?” mi sorusunun cevapları yukarıda, açık artırmadaki ikinci el otomobiller ise burada.