ikinciyeni.com Nedir?

ikinciyeni.com, Anadolu Grubu güvencesiyle sunulan online ikinci el otomobil açık artırma platformudur. ikinciyeni.com sunduğu profesyonel ekspertiz hizmeti, iade garantisi ve ikinciyeni.com’a özel olarak geliştirilen otomobil değerleme ve açık artırma güvenliği sistemleriyle ikinci el otomobil satmak ve satın almak isteyenlere güvenilir bir ortam sunmak üzere hazırlanmıştır.

ikinciyeni.com’da açık artırmaya çıkan otomobiller, Çelik Motor tecrübesiyle geliştirilen değerleme sistemi ve değerleme uzmanları vasıtasıyla satışa sunulur, en yüksek teklifi veren kullanıcı otomobili almaya hak kazanır. ikinciyeni.com’da otomobil satmak ve satın almak için gerekli tüm işlemler web sitesi üzerinden gerçekleştirilir.

Üyelikten satışa kadar aklınıza takılan tüm sorular için Nasıl Çalışır? bölümünde yer alan açıklamalara göz atabilir, yanıt bulamadığınız her konu için 0850 22 44 222 no’lu telefondan Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00-18:00 saatleri arasında Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Üyelik Ücretli mi? Nasıl Üye Olurum?

ikinciyeni.com’a üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Buraya tıklayarak, üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. ikinciyeni.com’da, 3 farklı üyelik türü vardır:

  • Bireysel Üyelik: Gerçek kişilerin, yani bir ticari unvana sahip olmayan üyelerin kullanabileceği seçenektir.
  • Ticari Üyelik: Gerçek kişi olmasına rağmen ticari bir unvana sahip üyeler için sunulan seçenektir.
  • Kurumsal Üyelik: Ticari unvana sahip tüzel kişi üyeler için sunulan seçenektir.

ikinciyeni.com’a üye olmak sadece birkaç dakika sürer ve kişiselleştirebileceğiniz, size özel bir sayfanın olmasını sağlar. “Sattıklarım” sayfasından satışa çıkardığınız otomobiller ile ilgili tüm satış sürecini görebilir, yapmanız gerekenleri takip edebilirsiniz. Açık artırmaya çıkan otomobilinizin detay sayfasından ise, verilen tüm teklifleri liste halinde görebilmeniz mümkündür.

Satışa Sunulan Otomobillerin Özellikleri Nelerdir?

ikinciyeni.com sistemine kayıtlı otomobillerin sayıları ve özellikleri, sürekli olarak değişiklik gösterir. Tüm otomobiller özel kriterlerimiz doğrultusunda seçilir, sisteme eklenmeden önce TÜV SÜD güvencesi ile ayrıntılı bir ekspertiz çalışması yapılır.

ikinciyeni.com’a güvenebilir miyim?

ikinciyeni.com diğer ikinci el otomobil açık artırma ve ihale siteleri gibi değildir. Bir Anadolu Grubu şirketi olan Çelik Motor’un tecrübeli ekibiyle işleyişin her adımı titizlikle planlanarak geliştirilmiş ikinciyeni.com, güvenliğiniz ve konforunuz için düşünülmüş her bir detayıyla kendinizi güvende hissederek açık artırma sisteminin heyecan ve keyfini yaşamanız için tasarlanmıştır.

Sistemimiz şeffaf, profesyonel ve güvenilirdir:

  • ikinciyeni.com’da otomobiller açık artırmaya çıkmadan önce TÜV SÜD ekspertizinden geçer. TÜV SÜD ekspertiz raporları açık artırmaya sunulan her otomobilin kendi sayfasından ücretsiz olarak görüntülenebilir.
  • Ekspertiz raporu ikinciyeni.com uzmanları tarafından incelenir ve uygun bulunan otomobiller piyasa fiyatına uygun şekilde değerlemesi yapılarak açık artırmaya sunulur.
  • ikinciyeni.com açık artırma güvenliğini sağlamak adına, açık artırmaya katılmak isteyen her kullanıcıdan 1.000 TL değerinde provizyon bedeli talep eder. Bu bedel ile açık artırmanın fiyat manipülasyonlarından korunması hedeflenmektedir.
  • Açık artırmada en yüksek teklifi vererek otomobili almaya hak kazanan kullanıcı satış işlemi ekranlarından tüm satış sürecini kolaylıkla takip edebilir, evrak girişlerini yapabilir, ödeme adımlarını gerçekleştirebilir.
  • Alıcı otomobilini teslim aldıktan sonra ekspertiz raporundan farklı bir durumla karşılaşırsa, ikinciyeni.com’un sunduğu iade garantisi kapsamında otomobili iade edebilir veya değer kaybının tazmini talebinde bulunabilir.

Her bir süreçle ilgili detaylı bilgi almak için sıkça sorulan soruları okumaya devam edebilir, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 22 44 222 no’lu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

CANLI DESTEK