İkinciyeni.com

Hemen Al Yöntemiyle Araç Nasıl Satabilirim?

Hemen Al yönteminde satıcı olarak siz bir fiyat belirlersiniz ve teklif verip SMS ile gelen kodu sisteme giren ilk kişi, aracınızı almaya hak kazanır. Bunun dışında satış için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Hemen Al Yöntemi ile Araç Satışı İçin Şartlar Neler?

ikinciyeni.com’da aracınızı “Hemen Al” yöntemiyle satabilmek için ruhsatın sizin üzerinize olması ya da satışı yapacak kişiye konu ile ilgili vekalet vermiş olmanız gerekir. Bu şartları yerine getiriyorsanız ilk olarak ikinciyeni.com’a ücretsiz olarak üye olmalısınız.

Hemen Al Yöntemiyle Satış Süreci Nasıl İşler?

ikinciyeni.com’da araç ya da araçlarınızı “Hemen Al” yöntemiyle satmak için yapmanız ve bilmeniz gerekenler şöyle:

  • Carwizz fiyatlaması ile size sunulan fiyatlar bağlayıcı ve kesin nitelikte değildir. Kesin fiyatlar, ikinciyeni.com profesyonellerinin fiziki muayenesi ve ekspertiz sonrasında belirlenir.
  • “Hemen Al” yöntemi ile otomobilinizi satmaya karar verdiğinizde aracınızın detaylı muayenesinin yapılması için ekspertiz randevusu almanız gerekir. Ekspertiz sonrasında aracınızın “Hemen Al” ile satışa çıkması için fiyat önerisi belirlenir. Ekspertiz süreci hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için “İkinciyeni.com Ekspertiz ve Değerleme Sistemi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Aracın nihai satış fiyatını siz belirlersiniz. Belirleyeceğiniz “Hemen Al” fiyatı, önerilen liste fiyatının en fazla %3 üzerinde olabilir.
  • Aracınızın satışı için vekâletname verme ve ücretin size iletilmesi gibi tüm işlemleri “Kolay Satış Sistemi” aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Hemen Al Aracı, Açık Artırma ile Satılabilir mi?

Aracınız “Hemen Al” yöntemiyle satışa çıktıktan sonra satılmazsa tekrar aynı yöntem ile satış ekranına çıkarmanız ya da “Açık Artırma” yöntemini tercih etmeniz mümkündür. Ancak bir araç aynı anda iki farklı yöntem ile satışa sunulamaz.

Tüm fiyatlar KDV dahildir.