ikinciyeni.com Nedir?

ikinciyeni.com; 2013 yılında hayata geçirilen ve ikinci el otomobil alım satım platformudur. Aklınızda yer alan otomobilleri Açık Artırma ya da Hemen Al yöntemleri ile satın almanızı, ayrıca aracınızı satmanızı sağlar.

ikinciyeni.com’da Araç Nasıl Alınır?

ikinciyeni hakkımızda ikinciyeni.com üzerinden araç almak ya da satmak için üye olmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra aracınızı satışa çıkarabilir ya da ihalede olan araçları kolayca satın alabilirsiniz. Açık Artırma yöntemi ile araç almak için araç detay sayfasına girip “Teklif Ver” demeniz gerekir. En yüksek teklifi veren kişi olmanız durumunda aracın sahibi olmaya hak kazanırsınız. Hemen Al yönteminde ise aracın detay sayfasına girmeniz ve “Hemen Al” butonuna tıklayıp gelen onay kodunu yazmanız yeterlidir.

ikinciyeni.com’da Araç Nasıl Satılır?

Araç satmak için ise Carwizz ile fiyat öngörüsü alıp aracınızı değerleme ve ekspertiz randevusuna götürmelisiniz. Değerleme ve ekspertiz randevusuna giderken aracın ruhsatı ile yedek anahtarını yanınızda bulundurmak dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Değerleme ve ekspertiz işleminden sonra aracınızı “Hemen Al” ya da “Açık Artırma” yöntemleri ile satabilirsiniz. “Hemen Al” yönteminde belirlediğiniz fiyatı veren ilk kullanıcı aracın sahibi olur. “Açık Artırma” yönteminde ise en yüksek teklifi veren kullanıcı, aracın sahibi olmaya hak kazanır.