ikinciyeni.com NEDİR?

ikinciyeni.com; online alım-satım sistemiyle, aklınızdaki otomobile en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlayan bir ikinci el otomobil alım-satım platformudur. ikinciyeni.com’da, piyasa değerinin altında bir başlangıç fiyatıyla satışa sunulan otomobiller en yüksek teklifi veren alıcıya satılır. Ayrıca, ikinciyeni.com kullanıcıları otomobillerini ikinciyeni.com’un onlara önerebileceği farklı yöntemlerle satabilir ve açık artırmalara katılmadan Hemen Al otomobillerini satın alabilirler.


Nasıl Katılırım?

ikinciyeni hakkımızda ikinciyeni.com’dan açık artırmayla otomobil satın almak çok pratik! Katılmak için ücretsiz üye olabilirsiniz. Sonrasında açık artırmadaki istediğiniz otomobile teklif vermek için kredi kartınızdan provizyon bedeli bloke edilir. Teklif verdiğiniz otomobili kazanamamanız durumunda, provizyon bedelinizi 5 günlük süre içinde istediğiniz zaman profilinizde yer alan hesabım menüsünden blokajın kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer iptal talebinde bulunmazsanız, provizyon blokajı 5 iş günü sonunda otomatik olarak kaldırılır.İstediğiniz otomobile en yüksek teklifi veren sizseniz, satış süreciniz başlar. ikinciyeni.com’da otomobillere verilen her teklif kabul edilir ve otomobilin satışına müdahale edilmez.

Ayrıca ikinciyeni.com’da Hemen Al yöntemi ile açık artırmaya dahil olmadan, beğendiğiniz otomobilin detay sayfasında bulunan Satın Al butonuna tıklayarak hemen satın alım yapmanız da mümkün. Açık artırmada olduğu gibi Hemen Al yöntemi ile otomobil alırken de 1.500 TL tutarında provizyonunuz olması gerekli.

Listele Sat yöntemini kullanarak ise otomobilinizi açık artırmaya sokmadan listeleyerek satabilirsiniz. Bu opsiyon size Carwizz ekranında otomobilinizle ilgili detaylı bilgileri paylaşmanızdan sonra ikinciyeni.com tarafından önerilir. Eğer bu ekranda size Hemen Sat opsiyonu sunulursa, otomobilinizi belirlenen fiyat üzerinden direkt ikinciyeni.com’a da satabilirsiniz.

Açık Artırma Sistemi

ikinciyeni.com’da her gün yenilenen açık artırmalardaki otomobiller, ertesi gün öğle saatlerinden itibaren 2 dakika arayla yeni sahipleriyle buluşur. ikinciyeni.com’da her açık artırmada ortalama 80-100 otomobil yer alır.

Detaylı Ekspertiz Raporu

ikinciyeni.com’un detaylı profesyonel ekspertizleri, alanında deneyimli, teknik uzmanlığı ve tecrübesi yüksek, bağımsız ve TSE belgeli firmalarda yürütülmektedir. Ekspertiz kapsamında otomobillerin fren testleri yapılıyor, tüm güvenlik ekipmanları, alt aksam, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi tüm noktalar kontrolden geçiriliyor. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için ikinciyeni.com’da her detayın üzerinde dikkatle duruluyor ve satışa sunulan tüm otomobillere ait ayrıntılı bilgiler, fotoğraflar ve ek açıklamalarla birlikte sunuluyor.

İade Alım Garantisi

ikinciyeni.com, satın aldığınız otomobilin ekspertizinden kaynaklanabilecek farklılıklar için size 7 gün veya 500 KM içinde iade garantisi sunar. Üstelik otomobil iadesi yerine, ekspertiz farklılığından kaynaklanabilecek değer düşüm bedelini de talep edebilirsiniz.

Aklınızdaki Otomobili En Uygun Fiyata Alma Şansı

Bütçenize en uygun, aklınızdan çıkmayan ve yenisi kadar iyi ikinci el otomobilleri ikinciyeni.com’da bulabilir, cazip fiyatlarla satın alabilir, üstelik kazandığınız otomobili 1 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Yeni otomobiliniz burada, ikinciyeni.com’a hemen katılın, KAZANIN!