ikinciyeni.com NEDİR?

ikinciyeni.com; online açık artırma sistemiyle, aklınızdaki otomobile en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlayan bir ikinci el otomobil satış platformudur. ikinciyeni.com’da, piyasa değerinin altında bir başlangıç fiyatıyla satışa sunulan otomobiller en yüksek teklifi veren alıcıya satılır.


Nasıl Katılırım?

ikinciyeni.com’dan açık artırmayla otomobil satın almak çok pratik! Katılmak için ücretsiz üye olabilirsiniz. Sonrasında açık artırmadaki istediğiniz otomobile teklif vermek için kredi kartınızdan 1.000 TL provizyon bloke edilir. Teklif verdiğiniz otomobili kazanamamanız durumunda, provizyon ücretinize dair bloke kaldırma talimatı bankanıza aynı gün içinde otomatik olarak iletilir. Eğer istediğiniz otomobile en yüksek teklifi veren sizseniz, 1.000 TL provizyon bedeliniz otomobilin tutarından düşürülür ve sadece kalan tutarı ödersiniz. ikinciyeni.com’da otomobillere verilen her teklif kabul edilir ve otomobilin satışına müdahale edilmez. Yani komisyon yok, masraf yok, risk yok!

Açık Artırma Sistemi

ikinciyeni.com’da her gün yenilenen açık artırmalardaki otomobiller, ertesi gün öğle saatlerinden itibaren 2 dakika arayla yeni sahipleriyle buluşur. ikinciyeni.com’da her açık artırmada ortalama 80-100 otomobil yer alır.

Detaylı Ekspertiz Raporu

ikinciyeni.com’un detaylı profesyonel ekspertizleri, alanında 150 senelik deneyime sahip, teknik uzmanlığı ve tecrübesiyle, bağımsız bir kuruluş olan TÜV SÜD ile yürütülüyor. Otomobillerin fren testleri yapılıyor, tüm güvenlik ekipmanları, alt aksam, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi tüm noktalar kontrolden geçiriliyor. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için ikinciyeni.com’da her detayın üzerinde dikkatle duruluyor ve satışa sunulan tüm otomobillere ait ayrıntılı bilgiler, fotoğraflar ve ek açıklamalarla birlikte sunuluyor.

İade Alım Garantisi

ikinciyeni.com, satın aldığınız otomobilin ekspertizinden kaynaklanabilecek farklılıklar için size 7 gün veya 500 KM içinde iade garantisi sunar. Üstelik otomobil iadesi yerine, ekspertiz farklılığından kaynaklanabilecek değer düşüm bedelini de alabilirsiniz.

Aklınızdaki Otomobili En Uygun Fiyata Alma Şansı

Bütçenize en uygun, aklınızdan çıkmayan ve yenisi kadar iyi ikinci el otomobilleri ikinciyeni.com’da bulabilir, açık artırmanın sunduğu cazip fırsatlarla satın alabilir, üstelik kazandığınız otomobili 1 gün içinde teslim alabilirsiniz. Yeni otomobiliniz burada, ikinciyeni.com’da açık artırmaya hemen katılın, KAZANIN!

 

CANLI DESTEK