ikinciyeni.com NEDİR?

ikinciyeni.com; online alım-satım sistemiyle, aklınızdaki otomobile en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlayan bir ikinci el otomobil alım-satım platformudur. ikinciyeni.com’da, piyasa değerinin altında bir başlangıç fiyatıyla satışa sunulan otomobiller en yüksek teklifi veren alıcıya satılır. Ayrıca, ikinciyeni.com kullanıcıları otomobillerini ikinciyeni.com’un onlara önerebileceği farklı yöntemlerle satabilir ve açık artırmalara katılmadan Hemen Al otomobillerini satın alabilirler.


Nasıl Katılırım?

ikinciyeni.com’dan açık artırmayla otomobil satın almak çok pratik! Katılmak için ücretsiz üye olabilirsiniz. Sonrasında açık artırmadaki istediğiniz otomobile teklif vermek için kredi kartınızdan provizyon bedeli bloke edilir. Teklif verdiğiniz otomobili kazanamamanız durumunda, provizyon bedelinizi istediğiniz zaman iptal ederek kredi kartınıza iade edilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer iptal talebinde bulunmazsanız, provizyon bedeli 10 iş günü sonunda sistem tarafından otomatik iptal edilerek kredi kartınıza iade edilir. Eğer istediğiniz otomobile en yüksek teklifi veren sizseniz, provizyon bedeliniz, ikinciyeni.com'a hizmet bedeli olarak ödenir. ikinciyeni.com’da otomobillere verilen her teklif kabul edilir ve otomobilin satışına müdahale edilmez.

Ayrıca ikinciyeni.com’da Hemen Al yöntemi ile açık artırmaya dahil olmadan, beğendiğiniz otomobilin detay sayfasında bulunan Satın Al butonuna tıklayarak hemen satın alım yapmanız da mümkün. Açık artırmada olduğu gibi Hemen Al yöntemi ile otomobil alırken de 1.000 TL tutarında provizyonunuz olması gerekli.

Listele Sat yöntemini kullanarak ise otomobilinizi açık artırmaya sokmadan listeleyerek satabilirsiniz. Bu opsiyon size Carwizz ekranında otomobilinizle ilgili detaylı bilgileri paylaşmanızdan sonra ikinciyeni.com tarafından önerilir. Eğer bu ekranda size Hemen Sat opsiyonu sunulursa, otomobilinizi belirlenen fiyat üzerinden direkt ikinciyeni.com’a da satabilirsiniz.

Açık Artırma Sistemi

ikinciyeni.com’da her gün yenilenen açık artırmalardaki otomobiller, ertesi gün öğle saatlerinden itibaren 2 dakika arayla yeni sahipleriyle buluşur. ikinciyeni.com’da her açık artırmada ortalama 80-100 otomobil yer alır.

Detaylı Ekspertiz Raporu

ikinciyeni.com’un detaylı profesyonel ekspertizleri, alanında 150 senelik deneyime sahip, teknik uzmanlığı ve tecrübesiyle, bağımsız bir kuruluş olan TÜV SÜD ile yürütülüyor. Otomobillerin fren testleri yapılıyor, tüm güvenlik ekipmanları, alt aksam, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi tüm noktalar kontrolden geçiriliyor. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için ikinciyeni.com’da her detayın üzerinde dikkatle duruluyor ve satışa sunulan tüm otomobillere ait ayrıntılı bilgiler, fotoğraflar ve ek açıklamalarla birlikte sunuluyor.

İade Alım Garantisi

ikinciyeni.com, satın aldığınız otomobilin ekspertizinden kaynaklanabilecek farklılıklar için size 7 gün veya 500 KM içinde iade garantisi sunar. Üstelik otomobil iadesi yerine, ekspertiz farklılığından kaynaklanabilecek değer düşüm bedelini de alabilirsiniz.

Aklınızdaki Otomobili En Uygun Fiyata Alma Şansı

Bütçenize en uygun, aklınızdan çıkmayan ve yenisi kadar iyi ikinci el otomobilleri ikinciyeni.com’da bulabilir, cazip fiyatlarla satın alabilir, üstelik kazandığınız otomobili 1 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Yeni otomobiliniz burada, ikinciyeni.com’a hemen katılın, KAZANIN!