İkinciyeni.com

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

Aracı kazandıktan sonra ya da ekspertiz veya lojistik siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme adımında yer alan “İndirim Kodu Ekle” alanına ilgili kodu yazarak indirimden faydalanabilirsiniz. 

İndirimden faydalanmak için kodların belirli bir tarihe kadar geçerli olduğunu ve kod ekleme alanının büyük/küçük harfe duyarlı olduğunu unutmayın.

İndirim Kodumu Nerelerde Kullanabilirim?

Kampanyaların çeşitlerine göre alıcı komisyon indirimlerinde, lojistik ve mobil ekspertiz siparişlerinde kullanabilirsiniz.

İndirim Kodunu Kaç Kez Kullanabilirim?

İndirim kodu tek kullanımlık ve kişiye özel olabileceği gibi kampanyanın türüne göre değişiklik gösterebilir.

İndirim Kodu Kullanımı İçin Minimum Tutar Ne Kadardır?

İndirimden faydalanmak istediğiniz sipariş tutarı, koda tanımlı indirim tutarına eşit ya da indirim tutarından fazla olmalıdır. Yani kupon kullanımı için minimum tutar, kullanacağınız kupona tanımlı indirim tutarı kadardır.

İndirim Kodum Neden Hata Verdi?

Kullanım süresi dolan, yanlış yazılan ve daha önce kullanılmış olan kodlarla ilgili hata mesajları alabilirsiniz. İndirim kodunuzu, geçerlilik tarihini kontrol ederek ve büyük/küçük harfe duyarlı bir şekilde yazarak tekrar deneyin. 

Farklı bir sorun olduğunu düşünüyorsanız indirim kodları ile ilgili tüm sorularınız için 0 850 22 44 222 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 

İndirim Kodunu Başkasına Devredebilir miyim?

İndirimler  iade edilemez, devredilemez ve paraya dönüştürülemez.