SKODA Araç Özellikleri ve Tarihçesi

1991 yılında Almanya'nın lider kuruluşlarından biri olan Volkswagen tarafından satın alınan Skoda, Çek merkezli olup, dünyanın en eski otomobil üretici firmaları arasında yer alıyor. 1898 yılında Çek Cumhuriyeti'nde kurulan Skoda, bugün en çok tercih edilen otomobil markaları arasında bulunuyor. Uygun fiyat aralıklarının yanında firma tarafından düzenlenen Skoda kampanya günleri ile de araç sahibi olmak isteyen kullanıcılar için avantajlı fiyatlarda sunulabiliyor.

Firmanın imza modeli niteliğinde olan Skoda Octavia, büyük araç seven kullanıcılar için tercih edilebilir modeller arasında bulunuyor. Skoda modelleri arasında farklı bir yere sahip olan Octavia, geniş iç hacmi ve sunduğu konfor ile markanın en beğenilen araçlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Octavia modelinin çok beğenilmesi üzerine marka, bu modeli bir kademe daha geliştirerek Skoda Superb aracını kullanıcılarının beğenisine sunmuş bulunuyor. İç hacmi ve bagaj boyutu ile tam bir aile otomobili olan Superb, kışkırtıcı kasa tasarımı ile de geleceğe göz kırpıyor. Tüm dünyada hizmet veren Skoda bayileri, Skoda Superb modelinin en çok satılan araçlar arasında bulunduğunu belirtiyor. Büyük araç seven kullanıcılar için üretilen Skoda Kodiaq ve Skoda Karoq modelleri ise sınır şehrin sınırlarını aşan tasarımları ile birlikte kontrollü bir güç sunuyor.

Skoda, suv araç sınıfına kazandırdığı yeni aracı Kodiaq modeli ile konforu ve yenilikçi tasarımı baştan tanımlıyor. Birçok fonksiyonel özelliği Skoda severlere sunan Kodiaq, firmanında yeni yüzü olmaya aday modelleri arasında yer alıyor. Bu üst düzey araçlarının yanı sıra Skoda Rapid ve Skoda Fabia modelleri de Skoda seven kullanıcıların tercih ettiği, en popüler otomobilleri arasında bulunuyor.

Her yıl yeni modellerin medyaya tanıtılması ile beraber bayilere dağıtılan Skoda fiyat listesi, araç sahibi olmak isteyen kullanıcılar için uygun seçenekler sunabiliyor. Uygun fiyatlara yüksek kalitede araçlar sunmayı hedefleyen marka, geliştirdiği modellerin kendi sınıflarındaki araçlara göre daha uygun fiyatlarla satışa sunulmasını sağlıyor. Sıfırında olduğu gibi Skoda fiyatları, ikinci el araba piyasasında da oldukça uygun aralıklar sunabiliyor. Bu anlamda araba için büyük yatırım yapmak istemeyen ama iyi bir araba isteyen kullanıcılara araç özellikleri bakımından cazip seçenekler sunan Skoda fiyatlar açısından da her dönem cazip bir yerde konumlanabiliyor.

Hayal etmeyi, itina göstermeyi, hızı ve ilerlemeyi sembolize eden Skoda amblemi, araçların üretim malzemesi ve sahip oldukları teknoloji ile doğru orantılı olarak firmanın yüzü olmayı başarıyor. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan firma, tecrübesi ve deneyimi ile her dönem trafikte boy gösteren markalar arasındaki yerini koruyor. Dünyanın her noktasında kolaylıkla bulunabilen Skoda aksesuar seçenekleri ile desteklenen araçlar, Volkswagen mühendisliğinin etkileyici örnekleri olarak tanımlanıyor.

Skoda her modeli ile ikinci el araba piyasasında da aktif bir alım satım ağına sahip bulunuyor. Skoda ikinci el İstanbul, Skoda ikinci el Ankara, Skoda ikinci el Kocaeli, Skoda ikinci el Konya, Skoda ikinci el Samsun ve Skoda ikinci el Hatay ilanları; markanın sunduğu avantajlı özellikler sayesinde arması en çok yapılan ikinci el araba ilanları arasında yer alıyor. Skoda, teknik özellikleri ve uygun fiyat aralığı sayesinde başardığı bu alım satım ağını sadece binek araçlarında değil, ticari araçlarında da sürdürmeyi başarıyor. Skoda ikinci el kamyonet modelleri de kullanıcıların tercih ettiği ticari araçlar arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra Skoda, yakıt tüketimi ile de rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

Her marka araçta olduğu gibi Skoda araçlarda da ikinci el alınırken dikkat edilmesi gerekiyor. Aracın detaylı hasar kayıtlarının incelenmesi ve yürüyen aksamının kontrol ettirilmesi büyük önem taşıyor. Tüm bu iş yükünü müşterileri için en doğru ve güvenilir şekilde yürüten ikinciyeni.com, hiçbir kötü sürprize yer bırakmıyor. Detaylı ve objektif ekspertiz raporu ile aklınıza takılabilecek tüm soruları önceden cevaplayan ikinciyeni.com, aynı kolaylıkları ve hizmetleri araç satımı yapılırken de sağlıyor. ikinciyeni.com sitesine girildiği an da müşterileri karşılayan ikinciyeni.com otomobil al ve ikinciyeni.com otomobil sat seçenekleri ihtiyaca göre kullanıcıları en doğru şekilde yönlendirebiliyor.