OPEL - INSIGNIA

Opel, global anlamda rüştünü ispat etmiş Alman otomotiv markasıdır. 1862 yılında Adam Opel, memleketi Rüsselsheim'da ilk dikiş makinesi üretimini yaptı. Bu dikiş makinesi zaman içinde dolaylı olarak Opel şirketinin temeli oldu.

1863 yılında şirket ilk iş ilanını vererek büyümeye başladı. Bölgesel gazete Groß-Gerauer Kreisblatt gazetesinde ilan veren Opel, ürünlerini de tanıtmaya bu tarihte başlamıştır. Giderek bugünkü markanın omurgası şekillenirken süreç içerisinde inişli çıkışlı durumlar da yaşanmıştır. İkinci Dünya Savaşının patlak vermesiyle doğal olarak bundan etkilenen Opel, 1945’li yıllarda neredeyse üretimini sıfıra indirmiştir.

1945 yılından 1950 yılına kadar geçen duraklama ve gerileme döneminden sonra yeniden atağa kalkan firma, General Motors’un yoğun gayreti ve gücüyle günümüze kadar muazzam bir yükselişle gelmiş, şu anda dünyanın en seçkin otomobil firmalarından biri olmuştur. Opel, kendi çizgisinde seri üretim yapmayı başarabilen ilk otomobil firmasıdır. 1929 yılında firmaya ortak olan General Motors tarafından 1931 yılında tamamen satın alınmıştır.

Değişen dünyada, nereye bakarsak hayatımızı sonsuza dek değiştirme gücüne sahip, yeni teknolojiler ve buluşlarla karşılaşırız. Opel, herkesin bu yeniliklerden yararlanması için araç tasarlayıp üreten ve kullanıcılarını bu araçlarla buluşturmayı amaçlayan bir otomotiv firması olma niyetiyle yoluna devam etmektedir.

 

OPEL İmzası INSIGNIA

Insignia, Alman otomotiv markası Opel tarafından, Opel Vectra yerine piyasaya sürülmüş yeni sedan modelidir. 2004 yılında konsept olarak piyasaya sürülen Insignia, 2008 yılında kullanıcı ile buluşabilmiştir. Opel Insignia, her ne kadar Opel ailesinin Vectra yerine piyasaya sürdüğü bir model olsa da Vectra’dan çok daha üst sınıf bir araç kategorisine girmektedir.

Opel Insignia, aynı zamanda Opel'in yeni teknolojilerinin pek çoğuna ev sahipliği yapmaktadır. Akıllı aydınlatma sistemi, geniş ön farları ile yön ve mesafe ayarlamaya olanak sunar. Ayrıca bu sistem trafik işratlerini tanımlayan sensörlerle sürücüyü asiste eder.

Benzersiz sınıf yenilikleri, büyüleyici yeni tasarımı ile Alman mühendisliğinin meziyetlerini gözler önüne seren Insignia, sürücünün güvenliğini ve konforunu ön planda tutmaktadır.

2013 yılında makyajlanan Insignia, bu makyajla birlikte, iç tasarımında yapılan değişiklikler sonucu düğme sayısı ve yerleşimi ile daha basitleştirilmiş bir tasarıma kavuşmuştur. Yeni tasarım ile aracın vites konsolu bölgesine menüleri kontrol için bir dokunma yüzeyi eklenmiştir. Eklenen güvenlik özellikleri arasında ses komutları, hız kontrolü, kaza olasılığında otomatik fren yapma, kör nokta uyarısı gibi işlevler bulunmaktadır.

 

Opel Insignia cosmo, Insignia grand sport, Insignia sports tourer, Insignia 1.6 cdti, opel Insignia 1.4 turbo gibi seçeneklerle kullanıcılarını bekleyen Opel Insignia, özellikleri ile beklentileri karşılıyor. Opel Insignia 2019 fiyatları da oldukça rekabetçi ve kullanıcı dostu.

 

Opel Insignia İkinci El En Uygun Fiyatlar

İkinci el Seat Leon fiyatları ve özellikleri araç almak isteyenleri memnun ediyor. İkinci Yeni üzerinden katılacağınız açık artırma ve hemen satın al opsiyonu, Anadolu Grubu tarafından güvence altına alınmıştır. Açık artırmaya katılacak tüm kullanıcılardan provizyon bedelini bloke ederek, fiyat manipülasyonun önüne geçiyoruz. Ayrıca araçların ekspertiz raporu İkinci Yeni uzmanları tarafından incelenerek piyasa fiyatına uygun şekilde değerlemesi yapılır. Böylece araç alacak kullanıcılarımızın, piyasa fiyatlarından yüksek fiyata araç almasının önüne geçilir.