NISSAN Araç Özellikleri ve Tarihçesi

Yokohoma merkezli Nissan, bugün Japonya'nın ikinci büyük otomobil üreticisidir ve Türkiye pazarına da 1993 yılında girmiştir. Herkes için heyecan yaratan inovasyon ve teknoloji geliştirmek üzere yenilikçi bir vizyonla yola çıkan Nissan, global areanadaki 267.000'den fazla çalışanıyla ve Nissan Juke ya da Nissan Qashqai gibi kendi segmentini yaratan Nissan modelleri ile en sevilen markalar arasındaki yerini korumaktadır. Türkiye otomotiv pazarının da en önemli oyuncularından biri olan Nissan, aynı zamanda Nissan filo hizmetleri ile kurumsal ihtiyaçları da karşılmaya devam etmektedir.

Eğer "Nissan nasıl bir marka?" diye soracak olursanız ilk bahsedilmesi gereken şey, Nissan’ın üstün Japon mühendisliğiyle geliştirilmiş olduğudur. Günümüz teknolojisinin farklı alanlarındaki başarılarına her gün yeniden şahit olduğunuz Japon mühendisliği, söz konusu otomobil olduğunda da gelişmiş Nissan teknik özellikleri sayesinde yalnızca bugünün ihtiyaçlarını karşılamayı değil; geleceği şekillendirmeyi de markanın temel vizyonu olarak alır.

İnovasyon heyecanının otomobilin ruhuna yansıtıldığı Nissan binek modelleri arasında Nissan Juke, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, Nissan Pulsar, Nissan GTR ve Nissan Micra gibi tanıdık araçlar yer alır. Nissan ikinci el araba piyasasına baktığınızda ise özellikle Nissan ikinci el jiplerin ve Nissan ikinci el pikapların revaçta olduğunu söylemek mümkündür. Farklı Nissan ikinci el 4x4 ve Hatchback seçenekleriyle öne çıkan Nissan ikinci el fiyat listesi, her bütçeye uygun seçenekler sunar. Zamansız tasarımları ve inovatif teknolojik altyapısıyla Nissan ikinci el modelleri, özellikle aralarında Nissan 2.el Ankara, Nissan 2.el Samsun ve Nissan 2.el İstanbul gibi büyük şehirlerin bulunduğu tüm ikinci el piyasalarında yıl boyunca talep görür.

Bir defa otomobil satın almaya karar verdikten sonra, ikinci bir aşama olarak satın alacağınız aracı pek çok farklı kritere bakarak değerlendirmeniz gerekir. Özel olarak tasarlanan Nissan donanımlarından Nissan yakıt tüketimine kadar pek çok bilgi, bu noktada önem kazanır. Nissan satın almaya karar verdiğinizde ise aklınıza takılan sorular, "Nissan hangi yağı kullanıyor?", "Nissan hangi motoru kullanıyor?" gibi teknik özelliklere ilişkin olabileceği gibi; "Nissan nasıl bir arabadır?" veya "Nissan hangi ülkede üretiliyor?" gibi markanın genel mirasına yönelik sorular da olabilir. Tüm bu soruların detaylı cevaplarını hem genel olarak Nissan markası için hem de spesifik olarak satın alacağınız araca göre ikinciyeni.com platformunda hızlıca görebilir ve bu şekilde "Nissan alınır mı?" sorusunun cevabına da yorulmadan ulaşabilirsiniz.

Yüksek performansı ve uygun Nissan sahibinden fiyat listesiyle sizi hayallerinizdeki araçla kolayca buluşturmayı hedefleyen bir Nissan ikinci el modelini satın almaya karar verdiğinizde ise artık en dikkat etmeniz gereken konu, güvenilir ve alanında uzman bir kadro tarafından hazırlanacak bir ekspertiz raporudur. Çoğu zaman belirli bir modele ilişkin teknik detayları ve genel bilgileri İnternet ortamındaki Nissan kampanyalarını inceleyerek ya da çevrenizdeki Nissan bayilerinde araştırarak bulmak kolaydır. Ancak, satın alacağınız aracın yürüyen aksamının durumu, arıza veya değişim geçmişi gibi daha detaylı ve duruma özel olarak değişebilen konularda şeffaf bir şekilde hazırlanmış bir ekspertiz raporu önem kazanır. İşte bu sebeple ikinciyeni.com, satış öncesinde tüm araçları TSE belgeli ekspertiz sürecinden geçirerek en güvenilir değerlendirmeyi yapabilmenize olanak tanır. Bu hizmet sayesinde satın alacağınız araca ilişkin gelecekteki muhtemel sorunları minimize ederken, sizi de satış sonrasında Nissan servislerini ziyaret etmekten kurtarır.

ikinciyeni.com otomobil alışı ve satışı durumundaki tüm taleplerinizi bireysel, ticari ya da kurumsal üyeliklerle karşılayabilirsiniz. Farklı amaçlara uygun bu üyelik çeşitlerinin hiçbiri üyeliğe ilişkin bir ücret ödenmesini gerektirmez. Platform üzerinde yapabileceğiniz tüm alım satım işlemlerinin yanı sıra, ikinciyeni.com otomobil al ya da ikinciyeni.com otomobil sat gibi özelliklere ilişkin aklınıza takılan tüm sorular için hafta içi her gün mesai saatlerinde müşteri hizmetlerine ulaşabilir veya web sitesindeki ilgili soru-cevap alanlarını inceleyebilirsiniz.