MITSUBISHI Araç Özellikleri ve Tarihçesi

1870 yılında kurulan ve 1914 yılında hepinizin yakından bildiği 3 elmas logosunu tescillettiren Mitsubishi, bugün her alanda görmeye alışık olduğunuz üstün Japon mühendisliğinin otomotiv sektöründeki en başarılı örneklerinden biri hâlini almıştır. 1917 yılında Model A adıyla Japonya'da üretilen ilk otomobilden bu yana ulaştığı bugünkü konumuyla, geleceğin vizyonunu değiştiren binek otomobiller ya da pikap gibi ticari araçlar üretmeye devam etmektedir. Mitsubishi Türkiye, bugün 30 adet satış mağazası ve çok sayıda yetkili servisiyle de hizmetinizdedir.

Neredeyse 150 yıldır otomobil severlerin ilgiyle izlediği Japon markası, dinamik tasarım anlayışıyla performans ruhunu bir araya getirdiği Mitsubishi arabalarıyla kullanıcılarına hayallerinin de ötesinde bir deneyim sunar. Geliştirip tescillettirdiği tüm özelliklerinde Japon mühendislerinin mükemmeliyetçi tutumunu görebildiğiniz Mitsubishi modelleri içerisinde geleceğin vizyonuyla geliştirilerek bugüne taşınmış farklı teknik özellikler yer alır. Akıllı 4 Çeker Sistemi ile motor gücünü ön ve arka lastikler arasında dengeli bir biçimde dağıtırken, BI-LED farları sayesinde de enerjiden tasarruf eder. Konforlu iç görünümüne entegre ettiği Akıllı Multimedya özelliği ile Android işletim sistemli tüm cep telefonlarınızla uyum sağlayarak keyifli bir sürüş sunarken her türlü uygulamaya kolayca erişmenize de yardımcı olur.

Mitsubishi yakıt tüketiminde tasarruf etmenizi sağlayabilmek adına bir yandan düşük sürtünme katsayısı, Auto Stop&Go Sistemi ve aerodinamik olarak tasarlanmış hafif gövdesiyle sizi rahatlatırken bir yandan da düşük CO2 emisyonuyla sınfındaki diğer araçlara göre çevreyi daha çok korur. Mitsubishi'nin tescilli teknolojisi Aktif Yalpa Kontrolü, elektronik kumandalı 4WD Sistemi ve Super All-Wheel Control gibi pek çok özel geliştirme sayesinde yüksek performanslı bir sürüş deneyimi yaşatır.

Sürücülerden her daim yüksek not alan Mitsubishi modelleri, bir yandan kompakt bir dinamizmle en zor sürüş koşullarında bile üstün bir yol hâkimiyeti sunarken bir yandan da keskin ve dikkat çekici hatlarıyla sürücüleri kendine aşık eder. Kullanıcılarına sunduğu bu üstün performansı sayesinde ülkemizde de en çok tercih edilen markalardan biri hâline gelmiştir ve bu yüzden ikinci el piyasasında da sürekli olarak talep görür. Mitsubishi 2.el fiyatları, aracın modeli ve üretim yılının yanı sıra her bir aracın geçmişine göre de değişiklik gösterir.

Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Colt, Mitsubishi Evo, Mitsubishi Carisma, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi L200 ve Mitsubishi ASX modellerinin ön planda olduğu Mitsubishi 2.el sahibinden piyasasında farklı ihtiyaçları karşılayan Mitsubishi fiyat listesi, değişik bütçelere uygun olabilecek çok sayıda seçenek sunar. Aralarında İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin de yer aldığı pazarlardaki başarısının yanı sıra, Mitsubishi ikinci el Adana pazarı da oldukça hareketlidir ve her gün pek çok kullanıcı tarafından Mitsubishi modelleri tercih edilmektedir.

Otomobil satın alırken dikkat etmeniz ve değerlendirmeniz gereken pek çok detay bulunur. Bu detaylara ilişkin aklınıza gelen sorular, "Mitsubishi hangi ülkede üretiliyor?", "Mitsubishi hangi lastiği kullanıyor?" ve "Mitsubishi hangi motoru kullanıyor?" gibi Mitsubishi teknik özellikleri ile ilgili sorular olabildiği gibi; hangi Mitsubishi Colt modelinin daha çok tercih edildiği veya "Mitsubishi Lancer’ın hangi modeli tutuluyor?" gibi doğrudan piyasadaki trendleri ilgilendiren sorular da olabilir.

Örneğin Mitsubishi ASX satın almayı düşünüyorsanız Mitsubishi ASX 2018 test sürüşüne katılarak Mitsubishi ASX iç görünümünü yakından deneyimleyebilirsiniz. Ardından İnternet ortamında ekstra bir araştırma yapabilmek adına Mitsubishi ASX sürüş izlenimlerinizi, başka kullanıcıların deneyimleriyle karşılaştırabilirsiniz. Ancak tüm bunlara rağmen söz konusu ikinci el satın alması olduğunda önünüzdeki seçenekler arasından doğru kararı verebilmeniz, spesifik olarak o aracın geçmişiyle ilgili olarak ulaşabileceğiniz datanın azlığı ya da çokluğuyla sınırlı kalacaktır. Manuel ya da otomatik vitesli, 2018 ya da daha eski yıllarda üretilmiş tüm Mitsubishi arabalarına 2.el piyasasında kolaylıkla erişerek dilediğiniz satın alma işlemini yapmanıza olanak veren ikinciyeni.com platformu, sunduğu detaylı ekspertiz raporlarıyla da size tüm bu süreçlerde destek olur.

Satın alma aşamasında karşınıza çıkabilecek alternatifler arasında yer alan Mitsubishi 2.el otomatik vites araçlar ve Mitsubishi 2.el pikaplar gibi farklı ihtiyaçlara yönelik tüm otomobillerin fiyat ve perfomans değerlendirmesini daha etkili bir şekilde yapabilmeniz için ikinciyeni.com, platformda yer verdiği tüm araçları TSE belgeli ekspertiz sürecinden geçirir. Bunun sonucunda oluşan raporları şeffaflık ve güvenilirlik çerçevesinde kullanıcılar ile paylaşır. Bu hizmetiyle satın alma sürecinde söz konusu değerlendirmeyi yapabilecek yetkinlikte bir ekip aramak zorunda kalmamanıza yardımcı olduğu gibi, satın alacağınız araca ilişkin olarak oluşabilecek muhtemel sorunları da minimize eder. Böylece sizi satın alma sonrasında Mitsubishi servislerine gitmekten kurtarır. Aynı raporlar ikinciyeni.com otomobil satışı süreçlerinde de işinizi kolaylaştırır.

ikinciyeni.com otomobil al ve ikinciyeni.com otomobil sat seçenekleriyle devam ettireceğiniz süreçlerdeki tüm ihtiyaçlarınızı bireysel, ticari ya da kurumsal üyeliklerle karşılayabilirsiniz. Farklı amaçlara uygun bu üyelik çeşitlerinin hiçbiri üyelik ücreti gerektirmez. Siz de ikinciyeni.com güvencesiyle ikinci el alıp satmak isterseniz, aklınıza takılan tüm sorularla ilgili olarak çağrı merkezini arayabilir ya da websitesi üzerinde yer alan kılavuzları inceleyebilirsiniz.