ISUZU Araç Özellikleri ve Tarihçesi

Adını, Japonya’daki Isuzu nehrinden alan Isuzu, 1937’de kurulmuştur. Bugün dizel motor üretiminde dünya lideri olan marka, aynı zamanda dünyanın en büyük kamyon üreticilerinden de biridir. Ticari araç ve dizel motor üreticisi olan Isuzu Motors Limited’in Isuzu otobüs, Isuzu kamyon, Isuzu pikap, Isuzu jeep gibi araç modelleri, dünyanın her yerinde yüksek satış oranlarıyla satılımaktadır.

Türkiye’de Isuzu araç üretimi, Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1965’ten beri yapılmaktadır.Isuzu satış bayileri, Türkiye'nin her noktasına yayılmış geniş bir ağa sahiptir. Yeni Isuzu modelleri de eski Isuzu modelleri de Türkiye'nin farklı illerinde ilgi görmeye devam etmektedir. Isuzu, tüm dünyada güvenilir ve prestijli bir marka olarak kabul edilir."Isuzu hangi ülkede üretiliyor?" sorusuna ise "Japonya, Türkiye ve markanın anlaşmalı olduğu ülkelerde üretiliyor." şeklinde yanıt verilebilir.

Isuzu, Japonya’nın ilk binek otomobil üreticisi olarak Japonya’da büyük saygı gören bir markadır. Değişen toplum ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üreten araç tasarımlarıyla her geçen yıl daha iyiye giden başarısını sürdürmektedir.Tarihi boyunca teknolojik yeniliklere imza atan bir marka olarak araç tasarımlarında da güvenilirliğin ve kalitenin simgesi olarak görülür. 1936 yılında Japonya’nın ilk dizel motorunu üreten marka, bugün çevre dostu dizel teknolojisinin öncüsü olarak tanınmaktadır.

Isuzu dmax modelleri, ülkemizde de dünyada da en çok tutulan modeller arasında yer alır. "Isuzu dmax hangi modeli tutuyor?" diye bakıldığında vergi konusunda avantajlı olan ve yakıt tüketimi ekonomik olan modellerin tutulduğu görülür. Türkiye'de üretilen; servis ağı ve yedek parça konusunda rahatlık sunan Isuzu dmax modelleri de çok tutulmaktadır.

Isuzu kampanya fiyatlarıyla sunulan Isuzu dmax modellerinin de alıcısı çoktur. Türkiye'de üretilen Isuzu Anadolu nasıl bir firma sorusu da akla gelebilir. Isuzu Anadolu firması, oldukça köklü ve başarılı bir firmadır. 1965 yılından beri süren araç üretim deneyimi ve birikimini araç kalite standartlarına yansıtır. Isuzu teknik özellikler açısından Japonya’da ve Türkiye’de üretilen araçlar aynı kalite standartlarına sahiptir.

Isuzu araçların ikinci el alım-satım piyasasında her dönem hareket olduğun söylenebilir. Özellikle Isuzu ikinci el kamyonet, Isuzu ikinci el çift kabin, Isuzu ikinci el pikap, Isuzu ikinci el jeep gibi ikinci el Isuzu araçlar oldukça popülerdir. Isuzu 2.el sahibinden araçlara ikinciyeni.com üye ol seçeneğini kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Isuzu ikinci el araçlar ya da Isuzu aksesuar gibi tüm Isuzu araç ve donanım ürünlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Isuzu araçlar Türkiiye'de Isuzu satış bayileri aracılığı ile satışa sunulur. Yatırım için de Isuzu satış bayileri oldukça avantajlı alternatifler sunar. Isuzu bayi fiyatları illere ve satış noktalarına göre değişir. Isuzu kamyonet 2017 yılında en çok satılan kamyonetler arasında yer almıştır. Ticari araç olarak da Isuzu, çok kullanılan bir marka olduğu için ticari Isuzu piyasası da hareketlidir. Yeni model Isuzu fiyat listesi, üretim yılı ve araç modellerine göre farklı seçenekler sunar.

Dünya çapında prestij sahibi Isuzu markasının ikinci el araçlarını ikinciyeni otomobil al seçeneğini tıklayarak inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Isuzu araç satın almak isteyenler için elinizden çıkarmak istediğiniz aracınızı İkinciyeni otomobil sat