HONDA - CR-V

Honda, Japonya’da kurulmuş otomotiv firmasıdır. İlk üretim faaliyet alanı motosiklet olan Honda, 1959 yılından bu yana dünyanın en büyük motosiklet üreticisidir. Ayrıca dünyanın ilk kez ‘airbag’li motosikletini üreten firmadır. Tokyo merkezli firma, dünya çapında pek çok ülkede üretim ve satış yapmaktadır.

Amerika ve Kanada'da üretimine başladığı Acura markası ile de ciddi kitlelere ulaşmıştır. Motor sporlarında ki başarılarıyla da ön plana çıkan Honda global bir dev olmayı başarmıştır.

Zamanla otomobil ve motosiklet dışında da faaliyet göstermiş olan Honda; su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir firma haline gelmiştir. Dünyanın en önemli motor üreticilerinden olan Honda, Japon otomotiv sektörünün ve ekonomisinin gelişmesinde ciddi katkılar sağlamıştır.

Ulusal ve uluslararası başarıları ile öne çıkan Japon devi Amerika, Kanada, Hong Kong, Güney Amerika ve Asya ülkelerinin genelinde Japonya'nın temsilcisi olarak satış rekorları kırmıştır.

 

SUV’a Modern Tanım: Yeni Honda CR-V

İlk Honda CR-V 1995 yılında tasarlanıp üretilmiştir. 1997'de Kuzey Amerika pazarına sunulan CR-V Honda’nın kompakt SUV aracıdır. Honda, 2007 yılında Japonya ve İngiltere'de dünya çapındaki pazarlar için CR-V üretimine başlamıştır. ‘’Compact Recreational Vehicle" ya da "Comfortable Runabout Vehicle" baş harflerinin kısaltması olarak CR-V ismi kullanılmaktadır. Bu terim ilk kez Honda tarafından İngiltere’de yayımlanan otomobil inceleme makalesinde kullanılmıştır.

Honda CR-V 2002'de yenilenerek 2.nesli ile boy göstermiştir. 2007 yılında, Acura RDX'le aynı platformu paylaşan yeni 3.nesil CR-V tüm dünyada satışa sunulmuştur. Beşinci nesil CR-V, 13 Ekim 2016'da Detroit'te tanıtılmıştır. 21 Aralık 2016 tarihinde ABD'de 2017 model yılı olarak satışa sunulmuştur.

Modern ve sportif dış tasarım detayları ile harmanlanan ve herkes tarafından bilinen siluetin çok daha kaslı görünümü, bu tasarım ile yorumlanmış. Karakteristik farları, lastik ebatları, yeni CR-V 'ye son derece dinamik bir hava katıyor.

Şehrinizin her köşesini eşsiz sürüş keyfiyle alt üst etmeniz için dünyanın en çok satan SUV modellerinden yeni Honda CR-V daha prestijli ve daha güvenli bir yolculuk için sizi bekliyor.

Yatay formlu iç mekân mimarisi ve kaliteli malzemeleriyle ferahlığın tadını çıkarın. Ön konsol ve kapı döşemelerinde kullanılan ahşap detaylarıyla kalite hissini doyasıya yaşarken, iç mekânın doğal ambiyansıyla konfor ve huzuru yolculuğun her anında hissedin. Havalandırma ızgaraları, direksiyon, kapı kolları ve klimanın kumanda panelinde kullanılan metallerle yol boyunca modernliğin keyfini sürün.

Her yolculuğunuzu kusursuz kılmak için donatılan Honda CR-V teknik özellikleri ile fark yaratıyor. Soğukları etkisiz kılan ısıtmalı ön koltukları, orta kısımdaki üç farklı kombinasyona sahip eşya koyma bölmesi ve ilk kez sunulan 7 koltuklu yapılandırması ile yeni CR-V konfor ve huzuru size sonuna kadar sunmaya kararlı.

Honda CR-V 1.6 premium dizel, Honda CR-V 2.0 4wd executive, Honda CR-V dizel otomatik gibi çok tercih edilen modeller Honda CR-V 2020 sıfır ve ikinci el özel fiyat listeleri ile piyasada.

Şimdi herkesin aklında tek soru: ‘Honda CR V Hibrit ne zaman gelecek?’

 

Modern SUV Honda CR-V İkinci El

Honda CR-V ikinci el fiyatları, alıcısını ve satıcısını İkinci Yeni ile memnun ediyor. Uzmanlarımız tarafından incelenen araç ekspertiz raporunda araç, satışa uygun bulunursa piyasa fiyatına uygun şekilde değerlemesi yapılır ve satışa sunulur. Ayrıca alıcıyı memnun etmek ve fiyat manipülasyonunun önüne geçmek için provizyon bedeli bankanız tarafından bloke edilir. Böylece sahte fiyat artırımı yapılarak aracın fiyatı yükseltilemez.