HONDA Araç Özellikleri ve Tarihçesi

Soichiro Honda tarafından Japonya'da kurulan Honda, ilk kurulduğu dönemlerde motosiklet üretimi yapmış olan bir firmadır. Firma, motosiklet ürettiği dönemler sonrasında otomobil, tekne, gemi, yat, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten ileri teknolojiye sahip bir şirket olarak tüm dünyada hizmet vermektedir. Tokyo merkezli olan Honda firması, uzun yıllardır faaliyet gösterdiği motor sporlarındaki başarısının yanında ilk başlarda Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da üretimine başladığı Acura markası ile de oldukça büyük bir başarı yakalamıştır.

Honda modelleri, dünyanın dört bir yanında başarılı bir satış grafiğine sahiptirler. Özellikle yeni Honda Civic modeli ile kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan lider marka, ürettiği birçok ikonik araç modeli ve efsaneleşmiş motosiklet modelleri ile kullanıcıların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Dönem dönem düzenlenen Honda kampanya günleri ile araç sahibi olmak isteyen kullanıcılara avantajlı fiyatlar sunan marka, ülkemizde de aktif bir kullanım ağına sahip bulunmaktadır. Honda Türkiye yetkili satış bayileri, bugün birçok insan tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Araçların sahip olduğu Honda motor, firmanın geliştirdiği ileri teknoloji ve uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile kullanıcılara yüksek performans ile birlikte uzun bir kullanım ömrünü de beraberinde sunmaktadır. Her yıl üretilen ve geliştirilen yeni modeller ile birlikte Honda bayileri, yayınladıkları Honda fiyat listesi ile kullanıcılara farklı modellerde farklı fiyat aralıkları sunmaktadırlar. Kullanıcılar, yetkili bayilerin sitelerinde bulunan Honda fiyat al seçeneği ile dönem kampanyalarına özel fiyatlar alabilmektedirler.

Honda ikinci el araba piyasasında da aktif bir paya sahip olan markalar arasında önemli bir yere sahiptir. Honda ikinci el İstanbul, Honda ikinci el Ankara, Honda ikinci el İzmir, Honda ikinci el Adana ve Honda ikinci el İzmit ilanlarında markaya ait geniş bir araç skalası bulunmaktadır. Şehir içi binek araçların yanında Honda ikinci el jip modelleri de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Yetkili satış bayileri tarafından düzenlenen Honda ikinci el kampanyaları ile birlikte kullanıcılara sunulan Honda 2. el kredi seçenekleri, araç sahibi olmak isteyen Honda severlere avantajlı fiyatlar sunabilmektedir.

Honda 2. el sahibinden verilen ilanlar arasında Honda 2. el CRV modeli, markanın en tutulan modelleri arasında yer almaktadır. Honda araç sahibi olmak isteyen kullanıcılar tarafından en çok merak edilen Honda hangi modelleri geri çağırıyor? Honda hangi ülkede üretiliyor? Honda hangi dizel motoru kullanıyor? Honda hangi ülkenin markası? Honda nasıl bir araba? soruları ön plana çıkmaktadır. Honda firmasının geri çağırdığı 770 bin aracın çoğunluğu, Amerika Birleşik Devletleri'nde yer almakta ve şu şekilde sıralanmaktadır: 2005 - 2006 Acura MDX, 2005 - 2012 Acura RL, 2008 - 2012 Honda Accord, 2006 - 2011 Honda Civic, 2007 - 2012 Honda Fit, 2010 - 2012 Honda Insight. Honda marka araçlar, Japonya'da üretilmektedir ve kendi üretimleri olan dizel motorları kullanmaktadır. Honda marka araçlar, kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan ve keyifle kullanılan araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Honda yakıt tüketimi bakımından farklı motor seçeneklerini kullanıcılarının sürüş deneyimine sunmaktadır. Firmanın ürettiği araçlar, ileri teknolojiyi tasarımla birleştirmekte ve konforu üst seviyede tutan araçlar arasında yer almaktadır. Honda teknik özellikler açısından uzun yıllar üzerinde çalışılan motor teknolojisi ile güçlü performansa sahip bir araç sürüş keyifini de Honda severlerin deneyimine sunmaktadırlar.

Araç alım ve satımlarında kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan ikinciyeni.com sitesi, sunduğu rahat ve güvenilir otomobil alışverişi ile bütçenize uygun aracı bulmanıza yardımcı olur. ikinciyeni.com üye ol seçeneği ile bu güvenli ve huzurlu alışverişe ilk adımı atmayı oldukça pratik bir hâle getirmektedir. ikinciyeni.com'un kullanıcıları arasına katılarak ikinciyeni.com otomobil sat ve ikinciyeni.com otomobil al seçenekleri ile kendinize en uygun otomobili alabilir veya otomobilinizi avantajlı bir şekilde satabilirsiniz.