GEELY Araç Özellikleri ve Tarihçesi

Türkiye’ye Anadolu Grup tarafından ithal edilen Geely 1986 yılında Çin’de kurulmuş ve hem yakıt açısından hem de yedek parça bakımından tasarruflu bir araç markasıdır. Geely Türkiye pazarına 2008 yılında girmiştir. Ucuz ve kaliteli otomobil seçenekleri sunmaktadır. Geely fiyatları her bütçeye uygundur. Otomobil modelleri, yakıt konusunda oldukça cimri modeller arasında yer almaktadır.

Dünyanın her yerine yayılmış olan Geely bayileri, ülkemizde de oldukça fazladır. Araç donanım özellikleri ve fiyatı açısından Geely yorumları kullanıcıların araçlarını uzun yıllar güvenle kullandıklarına işaret etmektedir. Çin malı olmasından dolayı güvenlik endişesi duyanlar için belirtmek gerekir ki araçlar, 34 ayrı güvenlik testinden geçirilmektedir. Geely araba modelleri, Çin dışında birçok farklı ülkede satılmakta ve oldukça da tutulmaktadır.

Ülkemizde satılan Geely’nin en üst model otomobili Geely emgrand ec7 iddialı donanım, şık tasarım ve uygun fiyat özellikleri ile sunulmaktadır. Geely emgrand logosunu taşıyan bu otomobiller, kaza testlerinden de 5 yıldız almış güvenli otomobillerdir. Sınıfının en uzun araçları arasında yer alan Geely emgrand ec7 yorumları kullanıcıların konfor, donanım ve uygun fiyat açısından araçlardan memnun olduklarını gösterir.

Ülkemizde otomobil piyasasına girdiğinden beri marka hakkında "Geely nerenin malı?" sorusu sık sorulmaktadır. Çin malı olması, başlarda tedirginlik yaratsa da tüm testlerden başarıyla geçen Geely otomobil modelleri, beklentilerin çok üstünde performans göstererek kendi segmentinde en başarılı araç markaları arasında yerini korumaktadır. Satılık Geely otomobillerin hem sıfır hem de ikinci el piyasası oldukça hareketlidir.

Geely 2017 kullanıcı yorumlarına bakıldığında genel olarak aracın hidrolik direksiyon, hava yastıkları, kumandadan bagaj açma gibi birçok özelliğinin olduğu ve fiyatına göre oldukça iyi performansı olduğundan bahsedilir. Geely yedek parça açısından da oldukça rahat bir markadır. Kendi servislerinde araçların tüm kontrolleri yapılır. Geely araçlar 5 yıl servis bakım garantisi ile satılır. Geely araç modelleri arasında yer alan Geely echo, Geely familia, Geely jeep, Geely emgrand ec8, Geely ec7 araç modelleri ikinciyeni.com üye ol seçeneğiyle kolaylıkla incelenebilir.

Aklınızda "Geely neden ucuz?" gibi bir soru oluşmuş olabilir. Zaten marka Türkiye pazarına girdiğinden beri en çok sorulan sorulardan biri de budur. Geely, Çin’in en büyük otomobil üreticilerinden biridir ve tüm tasarım, donanım, teknik sistem gibi araç üretimi detaylarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Dışarıdan malzeme ve teknik desteğe ihtiyaç duyulmadığından araçlar, tamamen özgün tasarımda ve daha düşük maliyetle üretilir. Markanın satış artırma konusunda yaptığı çalışmalarda özel Geely kampanya fırsatları sunduğunu da akılda tutulmalıdır.

"Geely araba alınır mı?" diye düşünüyorsanız öncelikle ihtiyaç, performans ve fiyat açısından bir değerlendirme yapmalısınız. "Geely hangi motoru kullanıyor?" sorusu da bu marka araç almak isteyenler için önemli bir sorudur. Geely Echo ve Familia modelleri yakıta ve araca fazla bütçe ayırmak istemeyenler için ideal seçeneklerdir. Geely araç modellerinde farklı donanım özelliklerinde markanın kendi üretimi motorlar kullanılır. Örneğin, Geely Familia 1,5 DOHC motoru L4, DOHC, 16 Valf motor tipinde bir motordur.

Geely Emgrand en çok satılan Geely araç modelleri arasında yer alır. C segmentine göre oldukça geniş ve konforlu bir araç olan Geely Emgrand özellikleri ve fiyatı açısından olumlu yorumlar almış bir araçtır. Geely 2. El araçlar arasında da 2.el Geely emgrand en çok arananlar arasında yer alır. Geely emgrand lpg yakıt tüketimi alternatifi ile çok daha az yakıt tüketimi seçeneği sunar.

Geely’nin tüm ikinci el araçlarını ikinciyeni.com otomobil al seçeneğine tıklayarak inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Elinizden çıkarmak istediğiniz araçlarınızı da güvenle ikinciyeni.com otomobil sat seçeneğine tıklayarak satabilirsiniz. Platformda işlem yapabilmek için ikinciyeni.com üye ol butonunu tıklamanız yeterlidir.