DACIA - LODGY

Dacia 1966 yılında Romanya’da kurulan otomobil firmasıdır. İlk adı Uzina de Autoturisme Pite?ti (UAP) olarak bilinir. Ana Dacia fabrikası 1968'de Pite?ti yakınlarında, Coliba?i'de (şu anda Mioveni) inşa edildi. 1999 yılında Dacia Renault ile bir lisans anlaşması imzalanmıştır. Dacia'nın misyonu Romanya'da herkesin ulaşabildiği modern ve sağlam aile arabalarını üretmektir.

Dacia felsefesini geniş, güvenilir, yalın ve akıllı olarak özetler.

Dacia, genişliğin ekstra bir maliyeti olmaması gerektiğine inanır. Bu nedenle araçları farklı bir biçimde tasarlar. Dacia felsefesine göre otomobilinizi satın almanızla birlikte her şey bitmez ve aslında tam da o anda başlar. Dacia satış sonrası ve bakım programları işte bu gerçek üzerine kurulmuştur. Bu felsefe ışığında Dacia tasarımları açık, basit, anlaşılır olmak zorundadır.

Dacia güvenilirlikte de fark yaratmaya devam ediyor. Güvenlik felsefesi “İşleri başka türlü yapıyor oluşumuz ciddiye almadığımız anlamına gelmez. Renault Grubu'nun sanayi ve mühendislik deneyimi sayesinde sağlam ve güvenilir araçlar tasarlıyoruz. Standart garantimizin süresi 3 yıl veya 100.000 km (hangisine ilk ulaşılırsa).” olarak deklare edilir.

Dacia, yalınlığı seven bir marka. İşte bu nedenle araçları gündelik hayatta kullanımı çok kolay olacak şekilde tasarlıyor. Aynı şekilde, tüm müşterilere mümkün olan en iyi fiyatları vermeye çalışıyor.

Dacia, başka türlü bir sürüşün de mümkün olduğuna inanıyor. Çünkü vazgeçilmezlerin fazlalıklardan çok daha önemli olduğuna inanıyor. İşte bu nedenle, tüm müşterilerin temel fonksiyonlara erişebilmesi için araçları daha hünerli ve işlevsel kısacası akıllı tasarlıyor.

Dacia, Türkiye genelinde de yaygın bir marka olma yolunda emin adımlar atmıştır. Dacia, 77 yetkili satıcı ve 4 MAİS şubesi ile satış, 215 servis noktası ile de satış sonrası hizmetlerini vererek Türk tüketicisine yurdun her noktasında ulaşmaktadır.

Renault Grubu bünyesinde 7 yılda dünya çapında başarı yakalayan otomobilleri, temel standart olan güvenilirlikten ödün vermeden en uygun fiyata sunan Dacia, bugün Türkiye pazarının vazgeçilmez markalarından biri olmuştur.

 

En mantıklısı DACIA LODGY

Lodgy, Romen otomotiv markası Dacia tarafından 2012 yılından beri tasarlanan ve üretilen aynı yıl Cenevre Otomobil Fuarı'nda resmen tanıtılan kompakt, çok amaçlı bir araçtır. Lodgy, isteğe bağlı olarak yedi inçlik dokunmatik ekranlı bir navigasyon sistemi ve hız sınırlayıcı sunan ilk Dacia modelidir.

Kolayca erişilebilen 5 ve 7 koltuklu olarak kullanıcıya sunulan Dacia Lodgy gerektiğinde çok cömert olmayı bilen bir araçtır. Sizin konforunuz için size 3. sıraya kadar büyük bir alan, özenli bir iç tasarım, modern olduğu kadar pratik donanım sunar. Kapıyı açtığınız anda Dacia Lodgy’nin ne kadar pratik bir yapıda olduğunu görürsünüz. Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri araç içinde sizi bekler.

7 gerçek koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç dizayn genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getirmektedir. Lodgy aynı zamanda bütün iç mekânda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir klima sistemi sunar. Sürücüden yolculara, Lodgy içinde yolculuk yapan herkes kendini evindeymiş gibi rahat hissetmesi için tasarlanan araç bu amacına ulaşmış kabul edilebilir.

Dacia Lodgy’nin rakipsiz bagaj hacmi; 7 koltuklu düzende bile 207 litre bagaj kapasitesi sunuyor ve bu rakam 2 koltuklu düzende 2617 litreye kadar çıkabiliyor. Üstelik, alçak bagaj eşiği her türlü hacimli eşyayı yerleştirmek için son derece pratik çözümler sunuyor.

Dacia Lodgy sıfır fiyat listesi ile canlı 2. el piyasası ile 2019 yılında da cazip fırsatlar sunmaya ve çok tercih edilmeye devam ediyor.

 

Geniş Geniş İkinci El Dacia Lodgy

 

Dacia Lodgy ikinci el fiyatları, İkinci Yeni uzmanları tarafından piyasaya uygun değerleniyor. Böylece hem alıcı taraf hem de satıcı tarafın fiyatlardan memnun kalması hedefleniyor.            Açık artırmayı kazanan ya da hemen satın alma opsiyonunu kullanan kullanıcı satın alma işlemlerini hemen başlatabilir. TÜV SÜD ekspertiz raporu ile aracın ekspertiz raporunu açık artırmadan önce inceleyebilir ve Anadolu Grubu Çelik Motor güvencesiyle yapılan açık artırmanın heyecan ve keyfini hemen yaşayabilirsiniz.