DACIA - DUSTER

Türkiye genelinde yaygın bir marka olma yolunda emin adımlar atan Dacia, Romanya’da kurulmuş bir otomotiv firmasıdır. Dacia'nın misyonu Romanya'da herkesin ulaşabildiği modern ve sağlam aile arabaları üretmektir. Bu misyon zamanla globalleşmeyi başarmış ve Dacia’yı balkanlardan tüm dünyaya tanıtabilmiştir.

7 yılda dünya çapında başarı yakalayan otomobilleri, temel standart olan güvenilirlikten ödün vermeden en uygun fiyata sunan Dacia, bugün Türkiye pazarının vazgeçilmez markalarından biri olmuştur. Dacia, 77 yetkili satıcı ve 4 MAİS şubesi ile satış, 215 servis noktası ile de satış sonrası hizmetleri vererek Türk tüketicisine yurdun her noktasında ulaşmaktadır. Renault Grubu bünyesinde yer alan ve tasarım felsefesi ile fark yaratan Dacia'da başka türlü bir sürüşün de mümkün olduğuna inanılmaktadır. Çünkü vazgeçilmezlerin fazlalıklardan çok daha önemli olduğuna inan firma, işte bu nedenle tüm müşterilerinin temel fonksiyonlara erişebilmesi için araçları daha hünerli ve işlevsel, bir diğer deyişle akıllı tasarlamaktadır.

Dacia güvenilirlikte de başka… Bu konuda da fark yaratmaya devam eden marka, güvenlik felsefesini; “İşleri başka türlü yapıyor oluşumuz ciddiye almadığımız anlamına gelmez. Renault Grubu'nun sanayi ve mühendislik deneyimi sayesinde, sağlam ve güvenilir araçlar tasarlıyoruz. Standart garantimizin süresi 3 yıl veya 100.000 km (hangisine ilk ulaşılırsa).” olarak deklare etmiştir.

 

Turuncu İmza Dacia Duster

Dacia Duster, 2010 yılından bu yana Fransız üretici Renault ve Romen yan kuruluşu Dacia tarafından ortaklaşa üretilen kompakt bir SUV olarak tarif edilebilir. 2017 sonbaharında piyasaya sürülen ikinci neslinde; Hindistan, İran, Kazakistan, Rusya, Meksika, Mısır, Güney Afrika, Ukrayna, BAE ve Güney Amerika gibi bazı pazarlarda Renault Duster olarak pazarlanmaktadır.

Yeni Dacia Duster, yeni nesil Dacia severler için yeniden tasarlandı. Yeni yüz hatları, daha büyük tekerlekler dahil olmak üzere son tasarımı Duster'ı gençleştirdi. İmza rengi olarak belirlediği 'Desert Orange' rengi 4x4 Duster’ın görünümüne zenginlik katarak şehre selam verdi.

Eco-G Serisi ile fark yaratan Dacia markasının LPG teknolojisini kullandığı bu model, toplam sahip olma ve kullanım maliyeti açısından en avantajlı versiyonlarıdır. Eco ismi ekonomik ve ekolojik oluşunu, G ise yeşil enerjiyi temsil eder. Eco-G Serisi’nin kullandığı LPG; temiz bir yakıt olması, kolay depolanabilmesi ve taşınabilmesi sebebiyle günümüzde en çok kullanılan enerji kaynaklarından birisidir.

Dacia Duster 2019 fiyat avantajları, yakıt tüketimi, bagaj hacmi ve güncel Dacia kampanyaları ile 2019 yılında da kullanıcılarını mutlu etme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Arazi Tipi Dacia Duster İkinci El

İkinci el Dacia Duster fiyatları ve özellikleri araç almak isteyenleri memnun ediyor. İkinci Yeni üzerinden katılacağınız açık artırma ve hemen satın al opsiyonu, Anadolu Grubu tarafından güvence altına alınmıştır. Açık artırmaya katılacak tüm kullanıcılardan provizyon bedelini bloke ederek, fiyat manipülasyonun önüne geçiyoruz. Ayrıca araçların ekspertiz raporu İkinci Yeni uzmanları tarafından incelenerek piyasa fiyatına uygun şekilde değerlemesi yapılır. Böylece araç alacak kullanıcılarımızın, piyasa fiyatlarından yüksek fiyata araç almasının önüne geçilir.