BMW Araç Özellikleri ve Tarihçesi

Bavyera Motor Fabrikaları Anonim Şirketi veya tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan adı ile BMW, Almanya'da 1916 yılında otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet üreticisi olarak kurulmuştur. Tüm dünyada haklı bir üne sahip olan BMW markası, ayrıca yine dünyaca üne sahip olan Mini ve Rolls-Royce markalarının da sahibi konumunda yer almaktadır. BMW firması, sadece motor sporları için araç üreten BMW M firmasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Güçlü motorları konforlu bir sürüş deneyimi ile buluşturan lider konumdaki firma, ilk kurulduğu yıllarda uçak motoru üretmesi ile bilinmektedir. İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinin ardından fabrikaları büyük zarar gören marka, o dönemler ucuz motosikletler üretirken; mutfak ve bahçe malzemeleri de üretmiştir. 1950'li yıllarda otomobil üretimine tekrar başlayan BMW markası, bugün tüm dünyanın ilk tercihi olarak sınıfında lider bir konumda yer almaktadır.

Elektrikli otomobil üretiminde bir devrim yaratan BMW i8, doğaya dost bir teknolojiye sahip bulunmakla birlikte birçok kullanıcı tarafından tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Markanın efsaneleşmiş modelleri arasında bulunan BMW 320, tasarımı ve teknolojisi ile bugün en çok satın alınan BMW araç modelleri arasında bulunmaktadır. Marka, kullanıcılarına BMW X5, BMW X6, BMW 320i, BMW 520, BMW 320d, BMW X1, BMW e30 BMW 520i, BMW 116i ve BMW Z4 gibi kullanım zevkine ve ihtiyaca yönelik geniş bir araç seçenek listesi sunmaktadır.

BMW fiyat listesi, her yıl üretilen yeni modellerin yetkili dağıtıcılara iletilmesi ile birlikte piyasaya sunulmaktadır. BMW fiyat bakımından düşünüldüğünde üst segment araç sınıfına dahil markalar arasında önemli bir yere sahip bulunmaktadır. Sahibinden BMW araç modelleri, satılık BMW araç ilanları arasında en çok aranan seçenekler arasında yer almaktadır. Her dönem alıcı bulabilen BMW sahibinden araç modelleri, sahip oldukları zamanını aşan tasarımları ve güçlü motor donanımları ile uzun yıllar keyif ile kullanıma fırsat tanımaktadırlar.

Tüm dünyada en çok kullanılan araçlar arasında yer alan BMW modelleri, sahibinden satılık BMW seçenekleri ile BMW Türkiye araç piyasasında da sık tercih edilen araç modelleri arasındaki yerini korumaktadır. Araçların şık tasarımı, üst düzey konforu ve ileri teknolojileri sayesinde BMW ikinci el otomobil piyasasında da büyük bir yere sahip bulunmaktadır. Alınan ikinci el BMW otomobiller, kullanıcıları tarafından uzun yıllar kullanılmakta ve satılmak istendiğinde ise kullanıcısına kârlı bir alışveriş sağlamaktadır. BMW ikinci el İstanbul ve BMW ikinci el İzmir ilanlarında geniş bir model yelpazesi ile karşılaşmak mümkünken; yetkili satıcıların düzenledikleri BMW kampanya fırsatları sayesinde de dönem dönem BMW sahibi olmak isteyen kullanıcılara avantajlı fiyat seçenekleri sunulabilmektedir. En çok tercih edilen BMW ikinci el dizel araçları ile birlikte BMW ikinci el 320i ve BMW ikinci el 520 de her dönem değerini artırarak koruyan modeller arasında yer almaktadır. BMW ikinci el jip modellerinde ise BMW ikinci el X3 ve BMW ikinci el X5 yine kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında bulunmaktadır.

BMW 2. el fiyatları, yetkili satıcı firmaların düzenledikleri BMW 2. el kampanya seçeneklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Araç sahibi olmak isteyen kullanıcılar tarafından en çok merak edilen sorular arasında BMW hangi segment? ve BMW hangi ülkenin arabasıdır? soruları, ön plana çıkmaktadır. BMW sahip olduğu motor ve ileri teknolojisi ile üst segment araçlar arasında yer almaktadır. BMW araçlarının standart donanımı modele ve üretim yılına göre farklılık gösterebilmektedirler. BMW, Almanya merkezli bir araç firmasıdır.

BMW ve BMW gibi birçok üst segment araç seçeneklerini bulabileceğiniz ikinciyeni.com, kullanıcılara hem güvenli hem de heyecan verici bir alım satım imkanı sunmaktadır. ikinciyeni.com açık artırmalar ile araç alımı gerçekleştirebileceğiniz veya tek bir tuşla satın alabileceğiniz ikinciyeni.com hemen al seçenekleri ile araç sahibi olmak isteyen kullanıcılara ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.