İkinciyeni.com

Mobil Uygulama Çekiliş Kampanyası

ikinciyeni.com Mobil Uygulama Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

 

 • İşbu kampanya/çekiliş 15/09/2023-15/11/2023 tarihleri arasında ve saat 23.59’a kadar geçerli olup, Çelik Motor Ticaret A.Ş’ye ait ikinciyeni.com mobil uygulamasını indirerek ad, soyad, GSM no, e-mail bilgilerini girerek ücretsiz bir şekilde bireysel veya kurumsal olarak üye olup, elektronik ticari ileti alma iznini verenlere yöneliktir.
 • Kampanya bireysel veya kurumsal ikinciyeni.com mobil üyelerine abonelerine yönelik olup, ikinciyeni.com mobil uygulamasını indirmek ücretsizdir.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Koşulları sağlayarak üye olan kişiler sadece bir adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye ve/veya ödül kazanamaz.
 • Kampanya tarihlerinde ikinciyeni.com aboneliklerin üyeliğini iptal eden veya iletişim bilgilerini silen veya izinlerini kaldıran müşterilerin kişilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.

Kampanya tarihleri arasında katılım koşullarını sağlayan kişiler, Apple Iphone 13 (128gb mavi), Apple Watch 7.nesil, Apple Airpods 2.nesil, Apple iPad 9.nesil (Wi-fi 64gb), Nespresso C61 Pixie Kapsüllü kahve makinesi, Arçelik Telve makinesi hediyelerini kazanmak için çekiliş hakkına sahip olacaktır.

 • Katılımlarda ad-soyad, telefon no ve e-mail bilgilerinden herhangi birinin veya elektronik ticari ileti alma izninin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Verilen ad, soyad, GSM no, e-mail bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının/talihlinin sorumluluğundadır.
 • Talihliler, 24/11/2023 tarihinde ve saat 11.00’da Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad.No:16/1 İç kapı no:59 Şişli/ İSTANBUL adresinde noter huzurunda çekilişle belirlenecektir.
 • Kazanan talihliler; 27/11/2023 tarihli Posta gazetesinde ve MPİ’nin web sitesinde ilan edilecektir.

 • 12/12/2023 tarih ve saat 17.00’e kadar başvurmayan asiller ile 27/12/2023 tarih ve saat 17.00’e kadar başvurmayan yedekler ikramiye haklarını kaybedecek ve ikramiyeleri verilemeyecektir.
 • Katılımcının çekilişi/ikramiyeyi kazanması durumunda ad, soyad, GSM no, e-mail bilgileri eksik veya bilinmiyor ise tarihli 27/11/2023 gazetede çıkarılacak olan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • İşbu çekiliş, Çelik Motor Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi’nin 13.09.2023 tarih ve E- 24951361-255.01.02-43628 Sayılı izni ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir.
 • Çelik Motor Ticaret ve San.A.Ş., DONE Reklam ve Prodüksiyon A.Ş. ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve kampanya/çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri ve/veya ödülleri verilemez.
 • Çekiliş kapsamında verilecek hediyelerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan ikinciyeni.com sorumlu tutulamaz.
 • İkramiye nakde çevrilemez ve devredilemez.
 • İkramiyelerin, talihlilere tesliminden sonraki sorumluluk, talihlilerin kendisine aittir.

  İkramiyelerin tesliminden sonra, herhangi bir kayıp, arıza vb. durumlarda ikinciyeni.com sorumluluk kabul etmez.

 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
 • Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
 • ikinciyeni.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

 

 

 ikinciyeni.com Mobil Uygulama Çekiliş Kampanyası Yasal Metni


 

Bu kampanya ÇELİK MOTOR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adına MPİ’nin 13.09.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-43628 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 15.09.2023 (saat 00:01) - 15.11.2023 (saat 23:59) tarihleri arasında Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Çelik Motor Ticaret A.Ş’ ye ait ikinciyeni.com(ücretsiz) mobil İOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına İkinciyeni.com mobil uygulamasını ücretsiz e-mail bilgilerini girip elektronik ticari ileti alma iznini verip üye olan bireysel veya kurumsal ikinciyeni.com (kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Talihliler, 24.11.2023 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 D:59 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.  Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle, 2 kişiye 40.677 TL değerinde Apple iPhone 13 128GB Cep Telefonu, 2 kişiye 15.999 TL değerinde Apple Watch 7.Nesil 41 MM, 2 kişiye 11.999 TL değerinde Apple iPad 9.Nesil Wi-Fi 64 GB, 1 kişiye 6.199 TL değerinde Nespresso C61 Pixie Kapsüllü Kahve Makinesi, 1 kişiye 5.299 TL değerinde Arçelik Telve Makinası TKM9961, 2 kişiye 4.372 TL değerinde Apple Airpods 2. Nesil ikramiyesi verilecektir. İkramiye kazanan talihliler, 27.11.2023 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.Kampanya, bireysel ve kurumsal ikinciyeni.com abonelerine yöneliktir. ikinciyeni.com uygulamasını indirmek ücretsizdir.Kampanyaya katılım ücretsizdir.Kampanyaya katılım bir(1) çekiliş hakkı ile sınırlıdır.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır.Kampanya tarihlerinde ikinciyeni.com(ücretsiz) aboneliklerin, üyeliğini iptal eden veya iletişim bilgilerini silen veya izinlerini kaldıran müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.Katılımlarda ad-soyad, telefon no ve e-mail bilgilerinden herhangi birinin veya elektronik ticari ileti alma izninin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.Ad-soyad, telefon no ve e-mail bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.Çelik Motor Ticaret A.Ş çalışanları, Done Agency çalışanları ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.