ikinciyeni.com’da TÜV SÜD Ekspertiz Güvencesi

ikinciyeni.com’da TÜV SÜD Ekspertiz Güvencesi

İkinci el otomobil satın almak için ilk koşul, satıcıya güven duymaktır. Bu güven de arabayı satan kişinin veya platformun hem araba hem de kendisiyle ilgili referans gösterebilmesi ile mümkündür.

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor’un hayata geçirdiği online ikinci el araç açık artırma platformu ikinciyeni.com, satılan otomobilleri 150 yıllık geçmişiyle dünyanın önde gelen teknik servis sağlayıcısı TÜV SÜD’ün detaylı oto ekspertiz raporuyla müşterilerine sunuyor.

İkinci el otomobil alırken dikkat etmeniz gerekenlerin başında araçların tüm donanımları ve üzerlerinde yapılan değişiklikleri gösteren oto ekspertiz raporuna bakmanız gerekir. Satılan otomobil gerçekten hak ettiği fiyatı mı yansıtıyor, otomobilin bakımından kaportasına ve üzerinde yapılmış değişikliklere kadar tüm detaylar oto ekspertiz raporunda yer aldığından, adil ve mutlu bir alışveriş için bu raporun tarafınıza sunulması şart.

TÜV SÜD ekspertiz raporu hangi süreçlerden sonra hazırlanıyor, test sürüşünden aksesuar donanımına kadar tüm donanım nasıl bir titizlikle inceleniyor, videomuzu izleyerek görebilirsiniz: