5 Uygun Fiyatlı İkinci El Hatchback Araba

5 Uygun Fiyatlı İkinci El Hatchback Araba

3 ya da 5 kapılı, genellikle arka koltukları yatırılabilen hatchback karoser tipindeki araçlar, hem ailelere hem de gençlere hitap ediyor. Peki, hatcback araba modelleri arasında ikinci elde en çok tercih edilen ve uygun fiyatlı olanlar hangileri, bakalım:

Renault ClioŞık iç tasarımı ve konforu ile dikkat çeken Renault Clio, ikinci el arabada görünüme önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yakıt tüketiminin düşük olması da ikinci el oto almak isteyenlerin tercihlerini Clio’dan yana yapmalarının nedenlerinden biri.

Volkswagen PoloEfsane otomobil markası Volkswagen’in Polo’su, kendi sınıfındaki arabalara göre kullanımda daha fazla kolaylık sağlıyor. Küçük ve spor araba isteyenler için ideal bir seçenek. Vites geçişlerini hissettirse de fiyatına göre hem yüksek performanslı hem de şık.

Seat LeonKeskin hatlarıyla dikkat çekici bir tasarıma sahip olan Seat Leon, yakıt verimliliği ve konforlu sürüşü ile fiyatına göre yüksek performans sunan hatchback arabalardan. Hem “ebeveyn onaylı teknoloji sistemi” hem de güvenli sürüş donanımları ile tam bir aile arabası.

Hyundai i20Hyundai i20’nin yakıt tüketimi, segmentindeki diğer araçlara göre daha fazla olsa da hafifliği, göz alıcı iç tasarımı ve geniş iç alanı ile 2. el hatchback’ler arasında yine de uygun bir seçenek.

Opel CorsaÖzellikle yeni kasası çok beğenilen Opel Corsa, sokaklarda en çok görülen hatchback otomobillerden. Hızınız yüksekken bile Opel Corsa ile ani fren yaptığınızda arabanızda savrulma olmuyor. 2. el araba pazarında alıcısı her zaman fazla olan Opel Corsa’nın en dikkat çekici özelliği güçlü fren sistemi.

Hayalinizdeki araba ister hatchback ister sedan olsun, uygun fiyatlarla ve TÜV SÜD ekspertiz raporlarıyla satışa sunulan ikinci el otomobilleri ikinciyeni.com’dan alabilirsiniz. Tıklayın, online açık artırma ile satışa sunulan araçlarımızı inceleyin.