ikinciyeni.com ile Galatasaray Sırt Sırta

Otomobil alım satım dünyasının dijital lideri ikinciyeni.com, Türk spor tarihinin en başarılı kulüplerinden Galatasaray’ın sponsoru olmanın gururunu yaşıyor. Toplamda 2 milyon TL nakdin yanı sıra kulübün ihtiyaçları için tahsis edilecek 74 adet otomobille beraber Galatasaray forma sponsorları arasına giren ikinciyeni.com, Türk sporuna yaptığı bu katkı ile beraber Galatasaray’ın 2018 yılı formalarının sırt kısmındaki logosu ile kulübün başarılarına tanık olmaya hazır.

İkinci el otomobil alım satım dünyasına dijitalde yeni bir soluk getiren ikinciyeni.com, sektöre getirdiği uygulamalarla alıcılara modern dünyanın en önemli kavramlarından pratikliği, ikinci el sektörüne getirdiği güven ortamı ile birlikte sunuyor. TÜV SÜD Ekspertizi ve Carwizz gibi uygulamalarla alıcılara danışmanlık hizmeti sağlayan ikinciyeni.com, açık artırmalar üzerinden uygun fiyatlarla araç alımını mümkün kılıyor.

ikinciyeni.com ile Galatasaray Sırt Sırta

Sarı-Kırmızı Bir Yolculuk Başlıyor

Galatasaray’ın Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında giyeceği formaları süsleyecek olan ikinciyeni.com, kulübe tahsis ettiği 74 araçla beraber futbolun devi ile bir yolculuğa çıkıyor. Bu özel araçlarla Galatasaray’ın başarıya giden yolculuklarına tanık olmayı arzulayan ikinciyeni.com, beraber oluşturulacak sinerji sayesinde dijital dünyadaki başarısı ile spor dünyasına ilham vermeyi amaçlıyor.

ikinciyeni.com ile Galatasaray Sırt Sırta

Galatasaray ve ikinciyeni.com, ortak bir vizyonda birleşiyor: Yenilik. Futbol tarihi boyunca yeniliklere açık olmuş bir kulüp olan Galatasaray, dijital dünyada ikinci el otomobil alım satımını zirve noktaya taşıyan ikinciyeni.com ile beraber aynı hedefe doğru yürüyor. Çelik Motor’dan gelen tecrübesini ikinci el otomobil alım satım sektörüne kazandıran ikinciyeni.com, tıpkı Galatasaray gibi geçmişin engin bilgilerini bugün ile harmanlayarak geleceği şekillendirmek için kullanıyor.

“İlklerin ve Enlerin Takımı, Yenilikçi ve Girişimci Marka”

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, ikinciyeni.com’un Galatasaray forma sponsorluğu hakkındaki açıklamaları ile bu birlikteliği kutladı: “Bugün burada, öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan, ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü ile kendi sektöründe yenilikçi ve girişimci bir marka olan ikinciyeni.com’un gerçekleştirdiği önemli bir iş birliğini, siz değerli basın mensupları, paydaşlarımız ve tüm kamuoyu ile paylaşmak üzere toplanmış bulunuyoruz.

Öncelikle ikinciyeni.com ile iş birliği gerçekleştirdiğimiz için büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. ikinciyeni.com’un ve kulübümüzün muhteşem bir sinerji oluşturacağına inancımız tamdır. 2018 yılı sonuna kadar Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında sırtımızda ikinciyeni.com logolu formalarla mücadele edeceğiz.

ikinciyeni.com ile Galatasaray Sırt Sırta