ikinciyeni Hakkında

 

ikinciyeni HAKKINDA

ikinciyeni.com Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor’un, ikinci el otomobil pazarında güvenilir ve kaliteli hizmet ihtiyacını karşılamak için hayata geçirdiği online ikinci el araç açık artırma platformudur.

İkinci el otomobil sahibi olmak isteyenlere ekonomik fiyatların yanı sıra önemli avantajlar sunan ikinciyeni.com’un 100.000’den fazla üyesi bulunmaktadır. “Yenisi Kadar İyi” sloganıyla hafta içi her gün farklı marka ve modellerde otomobillerin satışa sunulduğu ikinciyeni.com’da, 2015 yılında satılan toplam araç sayısı 12 bine ulaşmıştır.

ikinciyeni.com’da müşterilerin güvenle ikinci el otomobil satın alabilmesi için ayrıntılı bilgilere, fotoğraflara ve ekspertiz raporlarına yer verilir. Profesyonel ekspertiz raporları için yapılan çalışmaları, 150 senelik deneyime sahip olan bağımsız kuruluş TÜV SÜD ile yürüten ikinciyeni.com, müşterilerin gönül rahatlığıyla ikinci el otomobil satın alabilmesine yardımcı oluyor. Fren testi, tüm güvenlik ekipmanları, otomobilin tüm alt aksamı, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi otomobilin tüm noktaları kontrolden geçirilir. Raporlarda araçların her türlü durumu en şeffaf haliyle sitede yer alır.
İkinciyeni.com’da hafta içi her gün açık artırmaya sunulan ortalama 80 araç müşterilerle buluşuyor.

7 Gün İçinde İade Garantisi

Satın aldığınız ikinci el otomobilinizde ekspertiz raporunda belirtilen durumlar dışında farklılar mı var? Merak etmeyin, 7 gün içinde iade garantisi ile korunuyorsunuz.

TÜV SÜD Ekspertiz

ikinciyeni.com'daki tüm otomobillerin ekspertiz raporu bağımsız bir kuruluş olan TÜV SÜD tarafından hazırlanmaktadır.

Kolay Satış Süreci

ikinciyeni.com'un üyelik, açık artırma teslimat ve satış süreçleri pratik ve kolay. Yerinizden kalkmadan tüm işlemlerinizi tamamlayın.

İstanbul Kartal’da ve Bakırköy’de 2 Yeni Şube

İkinciyeni.com 2017 yılı içinde şube sayısını 4’e çıkararak İstanbul’da büyümeye devam ediyor. Anadolu yakası Kartal Lapishan, Avrupa yakası Bakırköy AVM Airport adreslerinde hizmetinizdeyiz.

İkinciyeni.com online açık artırma deneyimini iyileştirmek için yenilikler yapmaya, müşterileri hayallerindeki araçlarla buluşturmaya devam edecek.

E-bültenimize üye olun.
pix