Yakından Bakış: Skoda Superb

Yakından Bakış: Skoda Superb

Kullanım kolaylığı, konforlu oluşu ve geniş oturma alanı ile özellikle ailelerin tercih ettiği Skoda Superb, ikinci el piyasasında da oldukça popüler.

Skoda’nın en çok sevilen otomobillerinden D araç segmentine sahip Skoda Superb modelini tüm yönleriyle tanıyalım.

Tasarım

Ön kısmında bulunan geniş radyatör ızgarası ve farları çevreleyen LED gündüz aydınlatmaları, Superb’yi ayrıcalıklı kılan tasarımsal özelliklerden. Ayrıca bu LED ışıkları ve keskin hatları ile otomobile asalet katan keskin far grubu arka tarafta da daha büyük kullanılmış durumda. Genel olarak keskin hatlarla oluşturulan dış tasarımı ile Superb, güçlü ve dinamik görünüme sahip.

İç tasarıma baktığımızda ise farklı renklere sahip deri koltukların ve konsolda kullanılan malzemelerin, lüks araç hissini daha ilk bakışta uyandırmayı başardığını söyleyebiliriz.

Performans

Benzinli ve dizel motorlarında, yüksek performansı düşük yakıt tüketimi ile gerçekleştiren Yeni Skoda Superb, 4x4 çekiş özelliğine sahip. Aktif Silindir Teknolojisi (ACT) sayesinde ise ikinci ve üçüncü silindirleri geçici olarak kapayabilir, böylece motorun daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yol tutuşu güvenli olan otomobil, dengeli bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

KonforSuperb’nin en dikkat çekici özelliği, yolculuğun maksimum konforlu geçirilmesini sağlaması diyebiliriz. Rahat koltukları, geniş diz mesafesi, yumuşak süspansiyonu, yol, rüzgâr ya da motor sesini hiçbir şekilde duymayacak olmanız, geniş bagaj hacmi, hem klasik sedanlar hem de hatchback’ler gibi açılabilen bagaj kapısı, “Superb alınır mı?” diye düşünenleri tatmin edecek özellikler. Otomobilin genişliğini ise rakamlarla açıklayalım: 595 litrelik bagaj kapasitesi, arka koltuklar katlandığında 1.730 litreye kadar yükselebiliyor.

Multimedya Özellikleri

Skoda Superb’yi akıllı telefonunuzla entegre edip otomobilin multimedya cihazı ile telefon görüşmelerinizi, internete bağlanmayı, müzik dinlemeyi kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Arka koltukta da USB ile harici cihazlar otomobilin bilgi-eğlence sistemlerine bağlanabiliyor.

Skoda Superb ikinciyeni.com’da Satılıyor mu?

Birçok markanın farklı model ikinci el otomobillerinin satıldığı ikinciyeni.com’daki güncel açık artırmaları buradan takip edebilirsiniz.