Nissan'ın Yüksek Modellerinin Popülaritesi Artıyor

Nissan'ın Yüksek Modellerinin Popülaritesi Artıyor

İkinci el oto pazarında ve sıfır araç satışında giderek daha da fazla tercih edilen Nissan modelleri, trafikte hemen diğerleri arasından ayırt edilen kendine özgü tasarımları, seri hareket kabiliyetini önemseyen motorları, otomatik vites ve dizel ihtiyacına yanıt veren yaklaşımlarıyla çok seviliyor. Adeta kadın sürücülere özel bir tasarımdan yola çıkan Nissan Micra, dinamik ama şehirli bir tarzı mükemmel yansıtan Nissan Qashqai, pek çokları için keyifli bir sürüşün anlamı oldu.

Nissan markasının Türkiye’de son yıllarda en sevilen modeli ise yüksek yapısıyla ileri görüş sunabilen, jiple spor araba arasında mükemmel bir geçiş tasarımı sunan ve yüksek araç sevenlerin ya da jip tutkunlarının ekonomik tercihi olan Nissan Qashqai ve Nissan Juke gibi görünüyor. Bu iki yüksek tasarımlı Nissan modelinin hem ikinci el araç piyasasında hem de sıfır kilometre araç satışında ve hatta araç kiralama alanında popülaritesi giderek artıyor.

Nissan Qashqai 2.el



İkinci el Nissan Juke ya da uygun fiyatlı temiz Nissan Qashqai almayı düşünüyorsanız, ikinciyeni.com’un Çelik Motor güvencesiyle sunduğu açık artırma ile ikinci el otomobil satın alma yöntemini deneyebilirsiniz. Hem ödeme işlemlerinde hem de araç bilgilerinde eksiksiz ve güvenli olmayı çok önemseyen sistem, kolay ve avantajlı bir satın alma süreci sunuyor. Hayalinizdeki Nissan Qashqai modeline ulaşmak için önce ikinciyeni.com’a üye olmanız ardından da aradığınız modeldeki araç sunulunca açık artırmaya katılmanız gerekiyor. Piyasa fiyatının altında başlayan açık artırmada en yüksek fiyatı veren aracı satın alıyor. Buraya kadar her şey klasik açık artırma satışı gibi görünse de alıcıyı koruyan detaylar ekspertiz raporundan farklı bir durumla karşılaştığında 7 gün içinde iade hakkı ve online uygun fiyatla Nissan Qashqai ya da Juke alabilme avantajı olarak özetlenebilir.

Nissan Markası Hakkında

Kökleri 1910 yılına kadar dayanan Nissan Motors, bugünkü adını 1939 yılında almış bir Japon otomotiv devi. Güneşi temsil eden bir daire içine yazılan Nissan adının olduğu marka amblemi, şirketin misyonun önemli bir parçası olan dürüstlük ve açıklığı simgeliyor. Bugün dünya genelinde çok satılan bir otomotiv markası olan Nissan Motors, farklı ülkelerde üretim yapıyor. Nissan tutkunları için yeni Nissan modelleri ve Nissan fiyat listesi her yıl yenileniyor.

Popüler Nissan Modelleri

Nissan Patrol: 1980’lere kadar üretilmiş bir arazi aracı.
Nissan 280ZX: 1983’e kadar üretilmiş cabriolet.
Nissan Micra: ilk modeli 1982’de üretilmiş Hatcback
Nissan Maxima: ilk modelinin tasarımı Ford Tanus’a benzeyen 4 kapılı sedan.
Nissan Primera: Türkiye’de çok tutulmayan sedan modeli.
Nissan Almera: Hatcback modeli
Nissan X-Trail: Suv modeli.
Nissan Note: 5 kapılı hatcback
Nissan Navara: 4 kapılı pickup
Nissan Qasqai: 5 kapılı Suv
Nissan Juke: 5 kapılı Suv