ikinciyeni.com'u Ayrıcalıklı Kılan Özellikler

ikinciyeni.com'u Ayrıcalıklı Kılan Özellikler

Sadece ikinci el arabanın değil; aracı alacağınız yerin seçimi de son derece önemli bir konudur. Çünkü adı üzerinde ikinci el, yani daha önce kullanılmış. İlk kullanıcısının araca ne kadar bakım yaptığı, parçalarını ve bazı aksamlarını değiştirip değiştirmediği, aracın hasar durumunun olup olmadığı ve tüm bu özelliklerine göre adil bir şekilde fiyat belirleyip belirlemediği gibi konular hakkında kafanızda soru işaretlerinin bulunmaması gerekir.

Peki, ikinci el otomobilleri online açık artırma ile satışa sunan ikinciyeni.com’un diğer platformlardan farkı ne?

Köklü Bir Kuruluşun Sağladığı Güvence

ikinciyeni.com, Türk otomotiv sektörünün öncü firmalarından biri olan Çelik Motor tarafından hayata geçirilmiştir. Yani güven hissinizin oluşması için gayet “köklü” bir nedeniniz var.Online Açık Artırma Sistemi ile İkinci El Araç Satın Almak Pratik ve Avantajlı

Ücretsiz bir şekilde üye olunan ikinciyeni.com’da ikinci el otomobiller açık artırma sistemi ile satışa sunuluyor. Belirli bir başlangıç fiyatı ilesatışı başlatılan ikinci el otomobiller için en yüksek fiyatı veren, hayalindeki arabaya en avantajlı fiyatla sahip olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Açık artırma sistemi ile ilgili detaylı bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Detaylı Ekspertiz Raporu ile Soru İşaretlerine Son

İkinci el araçların gözle görünen ve görünmeyen tüm hasarlarını ortaya koyan oto ekspertiz raporu, ikinciyeni.com’da TÜV SÜD güvencesiyle sunuluyor. Test sürüşleri gerçekleştirilen otomobiller motordan fren sistemine, güvenlik ekipmanlarından elektronik aksamlarına, boya ve kaportalarından lastiklerine kadar incelenip raporlanıyor.

İade Alım Garantisi ile İçiniz Rahat

ikinciyeni.com’da satın aldığınız ikinci el otolarla ilgili ekspertizden kaynaklanabilecek farklılıklar için size 7 gün içinde iade garantisi sunuluyor.

Marka ve Modellerde Seçenek BolluğuHer gün ortalama 60-70 arabanın satışa çıkarıldığı ikinciyeni.com’da hayallerinizi süsleyen ikinci el otomobili bulma şansınız yüksek.

Özetle; zamandan tasarruf ederek en uygun fiyatlı ve yenisi kadar iyi ikinci el otomobili satın alabileceğiniz adres: ikinciyeni.com.