ikinciyeni.com’dan nasıl araba satın alırım?

ikinciyeni.com’dan nasıl araba satın alırım?

Bir Anadolu Grubu şirketi olan ikinciyeni.com, araba almanın en kolay ve en güvenli yolu. Üstelik sitedeki online açık artırma sistemi avantajlı fiyatlar ile araç sahibi olmanızı sağlıyor. Bu sistemde otomobiller, piyasa değerinin altında bir başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor ve en yüksek bedeli teklif eden alıcı otomobile sahip oluyor. ikinciyeni.com’un zengin seçenekleri hayalinizdeki aracı bulmanızı kolaylaştırıyor.TÜV-SÜD güvenceli ekspertizse içinizin tamamen rahat olmasını sağlıyor. İstediğiniz aracı bulduktan sonrası ise daha da kolay. Yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle:

1-Üye Ol: Üyelik basit ve ücretsiz. Şahıs ve firma olarak 2 tip üyelik seçeneği var.

2-Teminat Bedelini Öde: Kazanan siz olmadığınız takdirde iade edilen, kazandığınızda ise otomobil fiyatından düşülen 1.000 TL provizyon bedelinin tek bir amacı var: Otomobil fiyatlarının kontrolsüzce artmasını engellemek ve adil bir açık artırma sunmak.

3-Açık Artırmaya Katıl: 1.000 TL provizyon bedelini ödedikten sonra fiyat artırarak açık artırmaya katılıyorsunuz.

4-Açık Artırmayı Kazan: Açık artırma boyunca istediğiniz araca en düşük 100 TL, en yüksek 2.000 TL teklif verebilirsiniz. En yüksek teklifi veren siz olursanız, açık artırmayı kazanırsınız. Noterden araç alış vekaleti çıkardıktan sonra ödemeyi yaparsınız.

5-Otomobilini Teslim Al: Satın aldığınız otomobilinizi Şekerpınar Mah. Yanyol Sok.No:5 Çayırova – Kocaeli adresinden teslim alıyorsunuz.