ikinciyeni.com'dan 2. El Araba Alırken Hangi Sorunları Yaşamazsınız?

ikinciyeni.com'dan 2. El Araba Alırken Hangi Sorunları Yaşamazsınız?

İkinci el araba alırken dikkat edilmesi gerekenler, sıfır araçlara göre elbette daha fazla. Araba fiyatlarını belirleyen şeylerin başında aracın durumu gelir. Aracın durumunu da ne şartlarda kullanıldığı, yaşı gibi faktörler belirlediğine göre ikinci el araç satışlarında en başta sağlanması gereken şey kesinlikle güvendir.

Anadolu Şirketler Grubu Çelik Motor’un hayata geçirdiği ikinciyeni.com, bu güveni, deneyimli ve köklü bir firmayı arkasına almasıyla sağlıyor. Online açık artırma sistemi ile ikinci el otomobilleri, avanatjlı fiyatlar ile satışa sunan ikinciyeni.com’un neden diğer araba satış sitelerinden farklı olduğunu, 2. el oto satışlarında yaşanan sorunları inceleyerek açıklayalım.

Araçların Durumu Hakkında Yeterli ve Doğru Bilgi Edin(e)meme

Yüz yüze ya da internetten 2. el araç alıyor olun, fark etmez. Aracın her türlü donanımı hakkında eksiksiz ve gerçek bilginin size ulaştırılması gerekir. Aracın durumundan kasıt ise;

  • Aracın geçmiş ve mevcut durumu,
  • Bakımlarının nerede ve ne sıklıkla gerçekleştirildiği,
  • Kaç yıl kullanıldığı,
  • Hasar geçmişinin olup olmadığı,
  • Kilometresi ile oynanmış olup olmadığı,
  • Kaportasında değiştirme ve boya yapılıp yapılmadığı ve bunlar yapıldıysa hangi koşullarda gerçekleştirildiği gibi faktörleri kapsar.

Tüm bu bilgiler ise oto ekspertiz raporlarında sunulur. ikinciyeni.com, bağımsız ve tarafsız bir ekspertiz firması olan TÜV SÜD ile yaptığı iş birliği sonucu, tüm araçları ekspertiz raporları ile satışa sunduğundan alacağınız ikinci el otomobilin geçmiş ve mevcut durumlarını doğru verilerle değerlendirebilir, kandırılma riskini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

TÜV SÜD ekspertiz raporlarında hangi bilgiler yer alır?

Ekspertiz Raporları %100 Doğru mu?

Oldu da ikinciyeni.com’dan satın aldığınız 2. el otomobilde TÜV SÜD ekspertiz raporunda belirtilmeyen ya da belirtilenin aksi bir durum çıktı. 7 gün içinde aracı iade etme hakkına sahipsiniz.

Uzaklık Nedeni ile Arabayı Kaçırma Riski
Yüz yüze ya da güvenilir olmayan internet sitelerindeki ikinci el araba satışlarında alıcı ve satıcı arasında anlaşma yapılsa da aracın bulunduğu şehrin uzak olması, başka birine satılmasına neden olabiliyor.

ikinciyeni.com’da açık artırmaya katılırken araçların fotoğraflarının köşelerinde yer alan lokasyonlara bakarak size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Kilit Nokta: Bu Araba O Kadar Eder mi?Hem aracın durumunu bilerek hem de aracın fiyatının belirlenmesinde aktif rol oynayarak hayalinizdeki ikinci el otomobili satın alma hakkınız ikinciyeni.com’da var. Arabasını satmak isteyen kişilerin çoğu, arabanın ederine göre değil; kendi isteklerine göre fiyat belirleyebiliyorlar.

Online açık artırma sistemi nasıl işliyor? Adım adım öğrenin.

Tüm bu bilgilerden sonra karar sizin. ikinciyeni.com güvenilir mi, değil mi?