Gösterişli ve Uygun Fiyatlı 5 Araba

Gösterişli ve Uygun Fiyatlı 5 Araba

Kişilerin kendilerini en çok özdeşleştikleri şeylerden biri arabalarıdır. Eğer konu sadece “Ayaklarımı yerden kessin, yeter.” fikrinden ibaret olsaydı otomotiv sektörü, bugün dünyanın en büyük sektörlerinden biri haline gelmezdi.

Geliri yüksek kişiler için lüks arabaları satın almak zaten mesele değil. Peki, bütçeyi çok zorlamadan satın alabileceğiniz hem gösterişli hem de en uygun fiyatlı ikinci el arabalar hangileri?

1- Skoda SuperbAlman otomobil markalarından Skoda’nın Superb otomobili, kaliteli malzemelerinin yanında, geniş iç alanı ve gösterişli tasarımıyla dikkat çekiyor. Elbette bu yazıda kendisinden bahsetmemizin nedeni, rakiplerine göre fiyatının daha düşük olması.

2- Nissan Juke“Şehrin haylazı” olarak kendisinden bahsedilen Juke, jipe benzeyen görüntüsü, enerjik tasarımı, manyetik sarı, safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleri ile tarz sahibi arabalardan biri. İç tasarımı dahil, kişiselleştirilebilir birçok parçaya sahip olan Nissan Juke, güvenlik, konfor ve teknolojik donanımları bakımından da ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. Ucuz ikinci el otomobiller arasında en enerjiklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

3- Renault FluenceKeskin hatları ile asil bir görünüme sahip olan Renault Fluence, ölçülü yakıt tüketimini yüksek sürüş keyfi ile bir araya getiriyor. Kendi segmentindeki arabaların fiyatlarına baktığınızda, estetik görünüşü ve kapsamlı donanımlarına rağmen Fleunce’in fiyatının daha düşük olduğunu fark edeceksiniz.

4- KIA SoulKIA Soul; metalik renk seçenekleri, parlak ön ızgarası, büyük farları, krom kapıları ve güçlü görünümü ile gerçekten gösterişli bir SUV. 6 hoparlörlü ses sitemi, koltuklar katlandığında elde edilen büyük alanı, düşük yakıt tüketimi gibi özellikleri ile fiyatına göre yüksek performans ve memnuniyet sağlıyor.

5- Ford FocusFord’un
en sevilen arabalarından biri olan Ford Focus, maksimum yakıt tasarrufu sağlayan otomobillerden biri. Estetik tasarımı ile de oldukça elit bir görünüme sahip.

Açık artırma sistemi
ile satışa sunulan, hem tarzınıza hem de bütçenize uygun ikinci el satılık araba çeşitleri ikinciyeni.com’da bir hayli fazla. Siz hangi ikinci el otomobile bakmıştınız?