En popüler 5 araç içi aksesuar!

En popüler 5 araç içi aksesuar!

Yolda olmak başlı başına bir keyiftir. Bu keyfi araç içi aksesuarlarla artırarak çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Herkesin kişisel tercihleri farklı olsa da son zamanlarda çok popüler olan aksesuarları listeledik.

Telefon tutucu:

Akıllı telefonlarınızı araç içinde rahatlıkla kullanma fırsatı yaratır. Haritadan aradığınız yere ulaşmaya çalışırken, telefonda önemli bir görüşme yaparken dikkatsizlikten kaynaklanan kazaların da önüne geçmiş oluyorsunuz.

Su ısıtıcılı termos kupa:

Çay kahve keyfinden vazgeçmeyenlerin tercihi olan termos kupalar, uzun yolcukluklarda sizi kahve satan bir yer bulma zorunluluğundan kurtarıyor.

Araç içi hava temizleyici:
Güneş enerjisiyle çalışan hava temizleyici araç içerisindeki havayı dışarıdan aldığı hava ile tazeleyerek sağlıklı bir yolculuk sunar.

Koltuk arkası eşya düzenleyici:

Pratik bir şekilde aracınızın içindeki dağınıklığı düzenleyebilir, böylelikle sizin için önemli şeyleri ararken kaybettiğiniz zamanı telafi edebilirsiniz.

Masajlı bel yastığı desteği:

Trafikte geçirdiğiniz uzun saatlerde ya da çıktığınız seyahatlerde belinize rahatlatan bu destek, omurganızın da düzgün şekilde durmasını sağlar.