2017 İstanbul Autoshow'da Yıldızlar Geçidi

2017 İstanbul Autoshow'da Yıldızlar Geçidi

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği İstanbul Autoshow 2017, kapılarını açıyor. Önce “İstanbul Autoshow 2017 ne zaman başlıyor?” sorusuna cevap verelim: 21-30 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan fuarda yerli ve yabancı birçok büyük otomobil markası, yeni modellerini görücüye çıkaracak.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen 2017 İstanbul Otomobil Fuarı’nda büyük markalarla birlikte teknoloji, bilişim, inovasyon, aksesuar ve yan sanayi firmaları da yerlerini alıyor.

“Geleceğe Yakından Bakış” Teması Hâkim


Bu yıl “Geleceğe Yakından Bakış” temasıyla düzenlenen fuarda çevreci ve akıllı araçlarla geleceğin arabaları tanıtılırken otonom sürüş teknolojileri de otomobil tutkunlarını beğenisine sunulacak. Yakın zamanda arabalarda yer alacak bu teknolojileri yakından görme ve deneme fırsatı bulacak ziyaretçiler, ayrıca uluslararası otomobil markalarının önümüzdeki yıl piyasaya sürecekleri otomobil modellerini de inceleme şansına sahip olacak. Peki, bu fuara hangi markalar katılacak?

Fuarda Hangi Markalar Yer Alacak?


Avrupa’nın ve dünyanın sayılı fuarlarından olan İstanbul Autoshow 2017’ye katılacak markalar arasında dünyanın en popüler isimleri yer alıyor. Alfa Romeo, Aston Martin, BMW, Dacia, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Renault, Smart, Ssangyong ve Toyota gibi dev markaların otomobilseverlerle buluşacağı fuarın katılımcılara bir de sürprizi var.

“Geleceğe Dönüş” Sürprizi 
“Geleceğe Yakından Bakın" temasıyla açılan İstanbul Autoshow 2017’de, temaya uygun bir sürpriz bulunuyor. Geçtiğimiz fuarda, bir dönemin efsane dizisi Kara Şimşek’in ikonlaşmış arabası KITT’i katılımcılarla buluşturan fuar organizatörleri, bu yıl da Geleceğe Dönüş film serisinin simge arabası DeLorean DMC-12’yi konuk ediyor. Serinin hayranları için DeLorean DMC-12’yi yakından görmek ve geçmişle geleceğe bir arada şahit olmak için mükemmel bir fırsat.

Geçmiş ve Gelecek Bir Arada


Son yıllarda hayatımızda büyük bir alan kaplayan mobil cihazlar, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazların otomobillerle entegrasyonuna dair son gelişmelerin aktarılacağı fuarda, yakın gelecekte arabalarda göreceğimiz yeni nesil teknolojileri inceleme fırsatı mümkün. Aynı zamanda elektrikli ve hibrit otomobiller de ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuar, çevreci teknolojilere ağırlık veriyor. Ayrıca göz kamaştıran teknolojilerle birlikte geçmişin değerleri ve güzellikleri de yerini alıyor. İstanbul Autoshow 2017’de klasik otomobiller ve özel tasarımlar da ait oldukları dönemlere uygun şekilde sergilenerek geçmişe unutulmaz bir yolculuk yapılması imkânı sunuyor.

Özel Etkinlik Alanları


Autoshow Store’da satılan fuara ve teknolojilere dair lisanslı ürünler sayesinde uzun yıllar değerlendirilebilecek lisanslı ürünlere sahip olunabilecek fuarda ayrıca çocuklar da unutulmuyor. Hazırlanan etkinlik alanında çocuklar eğlenceli zaman geçirirken Instawall adındaki özel alan da yetişkinlerin sosyal medya paylaşımlarını yapmaları için özel olarak hazırlandı.