En iyi 5 araba yarışı uygulaması

En iyi 5 araba yarışı uygulaması

1) Need For Speed: Most Wanted
Efsane yarış oyununun uygulama versiyonu da çok beğenildi, çok oynandı. Ücretsiz olmasa da hem itunes’da hem de Google Play’de çok ciddi indirilme sayılarına ulaşmış durumda. Gerçek caddelerde, gerçek bir yarış hissiyatını yaşarken bir de polislerin de işe karışmasıyla heyecan dozu artıyor.


2) Asphalt 8
Adrenalin kaynağı oyunda rampalar ve engeller tekerleklerinizi sürekli yerden kesecek, siz ise uçuşlarınızın tadını çıkaracaksınız. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda tek başınıza yüzlerce yarışa katılabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla teke tek de yarışabilirsiniz.


3) Real Racing 3
Sürüş deneyimini akıllı telefonlarda bu kadar iyi yaşatabilen bir oyun yok demek abartı olmaz. Real Racing 3’te gündelik hayatta karşılaşabileceğiniz arabalarla yarışlara katılabilmek de fazladan keyif kaynağı.


4) Angry Birds Go!
Bazen Star Wars evreninde savaştık, bazen Rio sahillerinde samba yapmak yerine papağanları kattık savaşımıza. Araba yarışı meraklılarını yarı yolda bırakmayacaktı elbette Angry Birds yapımcıları. Her zaman olduğu gibi kendinizi bir sapanın ucunda buluyorsunuz fakat bu sefer havaya değil yarış pistine savruluyorsunuz.


5) Motorsport Manager
Yarışmaktan çok yarış stratejilerinden, doğru ekibi kurmaktan ve taktik geliştirmekten hoşlananlar için de bir oyunumuz var. Motorsport Manager’le kendinizi bir yarış ekibinin lideri gibi hissedip, pit stop’a hangi turda girileceği detayına kadar siz karar verebilirsiniz.