Trafikte işinize yarayacak 4 uygulama!

Trafikte işinize yarayacak 4 uygulama!

Yanımızdan ayıramadığımız akıllı telefonlar sayesinde her geçen gün yeni uygulamalarla tanışsak da içlerinde bazıları var ki trafiğe çıkanların imdadına yetişiyor. Nasıl mı?

Birbirine benzeyen sokakların arasında bir ileri bir geri gidiyor, tam olarak varmak istediğiniz noktaya ulaşamıyorsanız, kısacası asla kabul etmeyen her şoför gibi birazcık kaybolduysanız: Yandex Haritalar

Ne olacağı belli olmaz; sapa bir yerde lastik patladı, ummadığınız bir arıza çıktı diyelim. Yetişmeniz gereken yere gitmekten vaz mı geçeceksiniz? Hayır, yetkililere haber verdikten sonra bitaksi’yi kullanıp, istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Deneme yanılma yöntemiyle hangi noktada trafiğin sıkıştığını öğrenmek eskilerde kaldı. Mutlaka İBBCep Trafik’ten yollara bakıp, hangi yolu kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor ki trafikte normalden fazla zaman harcamayın.

Sıkışmış trafikte uzun saatler o koltukta oturarak yolun açılmasını beklemek ve buna dayanmak çok zor. Özgürce yollarda kendini kaybedeceğiniz bir araba yarışı uygulaması size iyi gelecek: Real Racing 3 (Daha fazla oyun seçeneği için buraya tıklayın)