Neden ikinciyeni.com’u Tercih Etmelisiniz?

Neden ikinciyeni.com’u Tercih Etmelisiniz?

Sadece kendi işlerine odaklanıp araçlarının satışını ve ikinci el araç alma aşamasını profesyonel ellere teslim etmek isteyenler, ikinciyeni.com’un profesyonel hizmet anlayışına güveniyor.

Anadolu Grubu ve Çelik Motor’un desteğiyle hayat bulan ikinci el otomobil açık artırma platformu ikinciyeni.com, uzmanlığını ve benzersiz hizmetini ikinci el araç satışında ortaya koyuyor. Açık artırmaya katılan kullanıcılar, 150 yıllık teknik destek sağlama geçmişine sahip TÜV SÜD’ün hazırladığı ayrıntılı ekspertiz raporu sayesinde, ilgilendikleri araçlara dair her türlü bilgiye sahip oluyor. Ekspertiz raporu neden önemlidir? Bu rapor sayesinde, satın almak istediğiniz aracın geçmişini öğrenir, değişen parça ya da hasar olup olmadığını bilir ve açık artırmaya buna göre girersiniz.

Yalnızca bireysel müşteriler için değil kurumsal firmalar için de hizmet sunan ikinciyeni.com aracılığıyla şirket araçlarının satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik araçların bağımsız ekspertiz raporlarının hazırlanması, satış öncesi ve sonrası detaylı bilgilendirme, açık artırma ile değerini bulacak şekilde satılması ve güvenilir satış sürecinin ardından hemen ödemenin yapılması gibi hizmetler, ikinciyeni.com’a güvenmeniz için yeterli.

Yani ikinciyeni.com aracılığıyla şirket araçlarınızın satışını gerçekleştirirken benzersiz müşteri hizmetleri anlayışı ile aklınıza takılan tüm sorulara anında cevap alır, teknolojinin getirdiği pratiklikten yararlanarak sadece satış sürecindeki açık artıma heyecanını izlemeye koyulursunuz. Geri kalan her şeyi ikinciyeni.com sizin yerinize halleder.

Medicall Biomedikal Lojistik Müdürü Kemalettin Yılmaz da bireysel müşteri Tugay Yavuz da ikinciyeni.com’a güvenenlerden.

Araçlarının alım-satım sürecini ve müşteri memnuniyetini bir de onlardan dinlemek için videolarımızı izleyin.