ikinciyeni.com'a Neden Güvenmelisiniz?

ikinciyeni.com'a Neden Güvenmelisiniz?

İkinci el araç almak, birtakım riskleri de göze almak demektir. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, fakat teoride bilinenlerin pratikte uygulanması ve değerlendirmenin doğru yapılması uzmanlık gerektiren durumlardır. Bu nedenle ikinci elde güven, en önemli konuların başında geliyor.

ikinciyeni.com olarak bu güveni, Anadolu Grubu şirketi olan Çelik Motor’un hayata geçirdiği bir platform olmamızla ve müşterilerimize sunduğumuz bağımsız ve tarafsız bir ekspertiz firması olan TÜV SÜD’ün detaylı ekspertiz raporları ile sağlıyoruz.

ikinciyeni.com’da İkinci El Otomobillerin Fiyatını Siz Belirlersiniz

İkinci el oto alırken sağladığımız güven, ekspertiz raporları ile sınırlı değil. ikinciyeni.com’daki online açık artırma ile satışa sunulan ikinci el otomobillerin fiyatını siz belirlersiniz. Ayrıca ikinciyeni.com’dan araç satın aldığınızda ekspertiz raporunda herhangi bir farklılık çıkarsa aracı 7 gün içinde iade etme hakkınız bulunuyor.

ikinciyeni.com neden güvenilir bir platformdur, detaylı bilgileri ikinciyeni.com Satış Geliştirme Yöneticisi Batuhan Özgün’den dinleyin: İçinizde hiçbir kuşkuya yer vermeyecek koşullarda satışa sunduğumuz 2. el otomobilleri buradan inceleyip satın alabilirsiniz.