İkinci El Otomobilinizi ikinciyeni.com'dan Almanınız İçin 10 Harika Nedeniniz Var!

İkinci El Otomobilinizi ikinciyeni.com'dan Almanınız İçin 10 Harika Nedeniniz Var!

Havalar ısınmaya başladıkça, okullar için tatil dönemi yaklaştıkça, yaz tatili, bayram tatili planlarına bir de yaz boyu ardı ardına gelen düğünler eklendikçe kendiniz ve aileniz için bir otomobil sahibi olmanın önemi de artıyor, bütçe planlarına yeni bir araba alma konusu da ekleniyor. Eskiden ikinci el araba almak için araştırma alanı, yakınlarınıza söz konusu ihtiyacınızı haber vermek ve tek izin gününüzde oto pazarlarını gezmek gibi alternatiflerle sınırlıydı. Ancak bugün çok daha fazla seçenek söz konusu. Aradığınız ikinci el otomobile güvenli online bir sistem üzerinden ulaşmayı pratik, hızlı ve keyifli bir süreç haline getiren ikinciyeni.com’u tercih etmek için 10 harika nedeniniz var:

1. Yeni Gibi İkinci El Otomobil

ikinciyeni.com, sizlerle paylaştığı otomobilleri özenle seçer. Hem tasarım detayları hem de motor aksamı konusunda yenisi kadar iyi otomobiller seçilerek beğeninize sunulur.

2. Anadolu Grubu Güvencesi

ikinciyeni.com, ülkemizin en güçlü kurumsal yapılarından biri olan Anadolu Grubu’nun bir markasıdır. Güvenirlilik, hizmet kalitesi ve faydalı olma konusunda Anadolu Grubu’nun vizyon ve misyonunu sürdürür.

3. Çelik Motor Deneyimi

Güvenilir online ikinci el otomobil satışı konusunda her detayı göz önüne alan ikinciyeni.com, Çelik Motor’un deneyimini yansıtır.

4. Detaylı Ekspertiz Raporu

ikinciyeni.com, size sunduğu tüm arabalar için farklı açılardan çekilmiş fotoğraflar ve detaylı ekspertiz raporu paylaşır. Raporları ve fotoğrafları inceleyerek karar verebilirsiniz. Ekspertiz raporları TÜV-SÜD iş birliğiyle hazırlanır.

5. İade Garantisi

Açık artırmaya katılarak satın aldığınız ikinci el otomobile ait ekspertiz raporunda belirtilen bir bilginin farklı olduğunu fark etmeniz halinde satın alma işleminden itibaren ilk 7 gün içinde iade başvurusu yapabilirsiniz.

6. Aynı Gün Aracınızı Teslim Alma Avantajı

Açık artırmayı kazandıktan sonra ertesi gün saat 10:00’a kadar ödemeyi gerçekleştirerek otomobilinizi teslim alabilirsiniz. Otomobilinizi kredi ile almak isterseniz ödemenizi 5 iş günü içinde ödeme yapma imkanınız var.

7. Açık Artırma İle Keyifli İkinci El Satın Alma Süreci

ikinciyeni.com, online açık artırma sistemiyle ikinci el otomobil satışı için güvenli bir platform sunar. Aradığınız özelliklere uygun olan otomobil için açık artırmaya katılarak hem keyifli hem de avantajlı bir otomobil satın alma süreci yaşatır.

8. Uygun Fiyatlarla Otomobil Alma Fırsatı

Açık artırma sistemi, aradığınız otomobile uygun fiyatlarla sahip olmanız için de oldukça avantajlı olabilir. Açık artırmaya katılanların teklifleri sonucu belirleyeceği ve verilen son teklife göre fiyat belirleneceği için aradığınız otomobile oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

9. Zengin Marka ve Model Çeşitliliği

ikinciyeni.com’da her gün ortalama 60-70 otomobilin açık artırmaya sunulur. Zengin marka ve model çeşitliliği içinde hayallerinizdeki ikinci el arabaya kolayca ulaşabilirsiniz.

10. Zaman Kazandıran Online Sistem

Oto pazarlarını gezmekle, sahibinden ikinci el ilanlarından size verilen adresleri ziyaret etmekle vakit kaybetmeden ikinci el otomobil satın alarak zaman kazanabilirsiniz.